איך פותחים עסק קייטרינג - קייטרינג מאמא
לוגו קייטרינג טעמים של מאמא
הדרך הקלה לאירוע מוצלח - קייטרינג טעמים של מאמא
קייטרינג כשר בהשגחת הרב מחפוד

קייטרינג לכל סוגי האירועים  –  אוכל מוכן לפרטיים ומוסדות  –  ביתי וטעים

הגלרייה שלנו

איך פותחים עסק קייטרינג

catering-teamim-of-mama (40)

בס"ד

עצות לפתיחת קייטרינג , באדיבות מאמא – קייטרינג כשר

מה כדאי לדעת לפני פתיחת עסק קייטרינג "הקייטרינג שעבדתי פשט את הרגל.הלקוחות מצאו מספר הנייד שלי , ושאלו אם אני יכול לספק את האירועים שלהם. זה פשוט קרה באופן טבעי המטבח לפי הצורך כדי להתחיל. " למרות כישרון והתמדה יכול לעזור למישהו להיות בעל עסק מצליח, מציעה את הטיפים הבאים 10

עצות למי שרוצה לפתוח עסק קייטרינג:

 

1. קבל קייטרינג חוויה מקומות עבודה.
מי שחושב שהם רוצים להיות הקייטרינג צריך לעבוד על הקייטרינג. אפשרות טובה יכולה לכלול כשרת עובדים עבור הקייטרינג הוקם כי הם תמיד מחפשים אנשים טובים לעבוד האירועים. זו גם החוויה הטובה ביותר להחליט אם לפתוח עסק קייטרינג משהו שאתה באמת רוצה לעשות. צריך להבין כי זו עבודה פיזית מאוד עם שעות ארוכות על הרגליים.

2. מצא מטבח מסחרי מורשה לשכור.
אם אתם מוכנים לפתוח עסק קייטרינג, לא ניתן לספק שירותי קייטרינג מהמטבח הביתי. אתה חייב למצוא מטבח קייטרינג מורשה באזור שלך, לשאול על השכרת שטח המטבח מסחרי לפי שעה.

3. לקבוע מחירים קייטרינג.
זה עסק לכל דבר, כך שאתה חייב להיות רווח והפסד עבור כל מה שאתה עושה. ודא שיש לך את מניין השעות שאתה מכניס עושה את האירוע, כי הדרך הטובה ביותר לדעת אם אתה עושה כסף הוא לתחשב לפי שעת עבודה עבור כל אירוע

4. השכרת ציוד קייטרינג.
אתה לא צריך לקנות כל מה שנחוץ מיד. החלק הכי טוב על בעל העסק קייטרינג היא כי כל מה שאתה צריך אפשר לשכור, אבל לוודא קבלת חשבונית עבור כל השכרות הנחוצים עבור האירוע. בדרך זו, כפי שאתה לקחת על אירועים נוספים, תוכל לאט לאט לבנות את המלאי שלך.

5. להשיג ביטוח העסק.
כמו כל עסק אחר, עליך לוודא שיש לך ביטוח. החשיבות של זה לא יכול לזלזל כי זה לפעמים קל להתעלם. עליך להיות בעל רישיון עסק תקין ו ביטוח העסק לקוחות וספקים, אורחים או מי שהוא פוטנציאל מושפע שירותיך באופן שלילי. כמו כן, אם היה לשכור פועלים, אתה חייב ביטוח פיצויי עובדים עבור כל אחד מהם.

6. להיות מאושר הקייטרינג.
לרוב המקומות יש רשימה של קייטרינג שאושרו אשר עשויים לפעול המתקנים שלהם, אז זה דרך מצוינת להתחיל ולשמור על העסק שלך.

7. רשת עם מתכנני האירוע ורכזי החתונה.
קייטרינג רשימת שירותים שנשכרו על ידי מתכנני האירוע . אל תפחדו לעבוד עבור האנשים האלה ולתת להם הנחה על שירותיך. הם למעשה משמשים אנשי מכירות חיצוניים עבור החברה שלך, הנחה שאתה מספק להם היא בעצם ועדת שלהם להביא לך על הלוח – כך הם משלמים.

8. לקדם את עצמך כמומחה קייטרינג.
כלים של רשתות חברתיות כמו טוויטר ופייסבוק דרכים מצוינות להתחיל לקדם את העסק שלך והקמת קבוצה של "חברים" ו אבל לא להשתמש ככלי לדבר על העסק עצמו .אלא להשתמש באתרים אלה למציע להציע לייעץ לבסס את עצמך כמומחה.

9. הצטרפות לאגודה הקייטרינג.
להצטרף לארגון מקצועי כזה או איגודים מקצועיים נלווים כגון אתה יכול להשתתף בפגישות וכנסים ארציים שבו להכיר אנשים חדשים, שמתחילים או מבוססים יותר.

10. הישאר ממוקד על העסק קייטרינג.

אתה צריך להיות יצירתי, אלא גם לזכור כי אתה בעל עסק. אמנות קייטרינג הוא אחד החלקים הכי כיף וחשובה של העסק, אבל תמיד אזכור אותך בעסק ויש צורך לעקוב אחר ספרים וניירת.

גם עצות שכל מי שרוצה לפתוח עסק קייטרינג צריך לקבל החלטה על סוג וסגנון של הקייטרינג הם רוצים להיות, לדבוק בה."אל תנסה להיות הכל לכולם – הלקוחות יכבדו אותך יותר כאשר אתה נותן להם לדעת אולי יש מישהו טוב יותר להם להשתמש אם זה אזור או המומחיות שלך," הוא מציע.

וככה ששירתה מדי! החל. בתחילה, התמקד על אירועים מיוחדים והקבוצות חברות עם יותר מ -100 אורחים. "ברור שאני לפעמים מקבל גם אירועים קטנים יותר להתחיל אבל להישאר על המסלול עם מה החברה שלי היה טוב היה חשוב. היה קשה מאוד להגיד 'לא' ללקוחות שרצו ארוחת בוקר או צהריים עסקית הוריד ל -20 אנשים. אבל הם מעריכים את יושרו,

052-2346677

  גם אתם רוצים אירוע שכולם ידברו עליו?
  צרו איתנו קשר כאן

  שם

  שם

  דוא"ל

  טלפון

  תאריך האירוע

  סוג האירוע

  מספר מוזמנים

  עיר

  ספרו לנו על האירוע שלכם (לא חובה)

  ספרו לנו על החוויה שלכם!

  5.0 | (83)

  נהניתם משירותי הקייטרינג שלנו?
  נשמח אם תדרגו אותנו כך שגם אחרים יהנו.

  הגלרייה שלנו