קייטרינג / אוכל מוכן לאירועים קטנים

קייטרינג / אוכל מוכן לאירועים קטנים

קייטרינג לאירועים

 

אם אתם מתכננים אירוע קטן ומחפשים אוכל לאירועים קטנים מומלץ שתבדקו כמה פרמטרים: איכות האוכל, הטעם הכשרות וגם המחיר. קייטרינג מאמא אוכל טרי יום יום באיכות גבוהה בטעם מיוחד ובכשרות מהודרת. מאיפה הביטחון? 25 שנות ניסיון ומאות ממליצים הם הביטחון שלכם להצלחת האירוע. והמחיר? רק 45 ₪ למנה!

לתפריטים כולל מחירים לחץ על דף הבית

 

 

אירועים עסקיים
הזמנת אוכל לאירועים קטנים עסקיים יכולה להיות מטלה מורכבת או מטלה פשוטה, תלוי בקייטרינג אותו הזמנתם. אירוע עסקי שונה מאירוע פרטי בהרבה בחינות: סוג האוכל, צורת ההגשה ואפילו עיצוב המנות. לשם כך מומלץ להתייעץ איתנו כדי שנעזור לכם להתאים את האוכל לאירוע.
מאמא הופכת לכם את האירוע העסקי לחוויה ברמה אחרת

חוגגים אירוע בבית
פעמים רבות אירועים ביתיים יכולים להפוך לטורח ולמעמסה על המארחים. לא זו בלבד שצריך לטרוח ולארגן את השולחנות והריהוט בבית אלא גם לדאוג לאוכל שהקייטרינג יהיה טוב, טרי, שיגיע בזמן, שהאוכל יספיק וזה רק חלק מהדברים… בחרתם במאמא? תשכחו מדאגה לאוכל. אנחנו נעזור לכם בבחירת התפריט, נארגן לכם את המנות שהזמנתם (אתם תופתעו מהכמויות J , ראו הוזהרתם) תוכלו לקבל מאיתנו שרות מלצרים והגשה בכלים חד פעמיים מפוארים או שתקבלו מאיתנו את האוכל ולהגיש אותו בעצמכם.
טיפים לאירוח ביתי
ראשית הזמינו את האורחים כשבועיים לפני האירוע, סמנו לעצמכם מי יגיע, קחו בחשבון שתמיד יהיו הפתעות לכאן ולכאן. כאשר ידוע לכם מספר המוזמנים תוכלו לדעת בקירוב טוב כמה מנות להזמין.
אם אתם עורכים את האירוע בצהריים או בשעות הערב 19:00 ומעלה קחו בחשבון שאלו הם שעות הארוחה הרגילות ואנשים אוכלים יותר בשעות אילו. בשעות הבוקר המאוחרות ובשעות אחה"צ הנטייה היא לאכול פחות.
אנשים מאחרים, תכננו את זמן ההגשה ללא פחות מ 45 דקות משעת ההזמנה.
דאגו למספר כיסאות נוספים לאורחים בלתי צפויים.
אם צפויים להגיע ילדים דאגו לתעסוקה מתאימה תוכלו להזמין נערה שתעסיק אותם.
דאגו למקרר ריק, אם יש לכם שכנים טובים, כדאי לשקול לבקש מהם לפנות מקום במקרר עבורכם.
שתייה – כמובן שהמשקאות הקלים חייבים להיות מצוננים, קנו הרבה מים מינרלים. בקיץ חשוב לדאוג גם לכמות קרחונים גדולה.
להזמנות ולייעוץ בבחירת התפריט צרו איתנו קשר

 

אז אתם מפיקים אירוע… מאיפה תתחילו? עם מאמא! אנחנו נדאג להכל. לאוכל הטעים ולשירות האדיב המקצועי והנאמן. עם שנים של נסיון מאחוריה, החוויה שמאמא מביאה איתה הופכת הארוחה שלכם לחגיגה שאין כמותה. התקשרו עכשיו ונדאג להכל טיפ טופ. אוכל מוכן לאירועים ONLY MAMA.

052-2346677

הגלרייה שלנו

    שם

    טלפון

    ספרו לנו על האירוע שלכם - לא חובה

    דילוג לתוכן