קייטרינג חלבי טעמים של מאמא

קייטרינג חלבי לכל סוגי האירועים – אוכל מוכן חלבי לפרטיים ומוסדות – ביתי וטעים

קייטרינג חלבי טעמים של מאמא

 

25 שנה של ניסיון בעסקי הקייטרינג לא הולכים ברגל. בטח לא בתחום כמו שירותי קייטרינג. בכל מנה, בכל ארוחה, לומדים דברים חדשים ומביאים אותם אל המנה והאירוע הבא. כך משתפרים בלי הפסקה, כך יוצרים שלמות. הן בתהליך ההכנה, הן בתהליך השירות.

אנחנו בחברת קייטרינג מאמא מספקים לכם לא רק תפריטים עשירים ומגוונים, תפריטים לאירועים פרטיים, עסקיים, וציבוריים, לא רק תפריטים עבור מוסדות או עבור אוכל מוכן למשפחות באירועים שונים, אנחנו מספקים לכם ניסיון של 25 שנה.

זה שווה לא מעט כסף ולא מעט זמן. אתם נהנים מזה במחיר אטרקטיבי, בכל היבט בשירות שלנו.

לרשותנו צוות רחב ומגוון של נותני שירות, בין אם זה שפים, טבחים, מלצרים וגורמים אחרים שעובדים מול הלקוחות שלנו בצורה ישירה או מאחורי הקלעים. אנחנו מספקים ללקוחות שלנו תפריטים מגוונים, הן עבור קייטרינג בשרי, קייטרינג חלבי, קייטרינג לאירועים או קייטרינג למוסדות, הכל בהתאמה לצרכים ולרצונות של הלקוחות שלנו, כל התפריטים כשרים למהדרין בהשגחת בד"ץ ראש העין, כשמשגיח כשרות מקפיד לעבוד איתנו בצורה צמודה לאורך כל שלבי התהליך.

 

כיצד בא לידי ביטוי הניסיון שלנו?

אתם יכולים למצוא את הניסיון של הצוות שלנו במספר מובנים. כך למשל, ביכולת להכין תפריט עשיר ומגוון שמתאים בדיוק לקהל האורחים באירוע, על פי דרישות הלקוחות. בין אם מדובר באורחים מבוגרים או ילדים, אורחים שמצפים לתפריט בשרי או חלבי.

אתם יכולים למצוא את הניסיון שלנו בא לידי ביטוי בכך שאנחנו מספקים מנות מקוריות, ייחודיות, מנות שעשויות חומרי גלם איכותיים, כאלה שנרכשו בשווקים על הבוקר, כאשר הפריטים הכי טריים הגיעו אל השוק. כך אתם יכולים להיות בטוחים שהמנות שאנחנו מגישים לאורחים שלכם, הן מנות טריות, עשויות מהחומרים הכי איכותיים שיש.

הניסיון שלנו בא לידי ביטוי גם בזה שכל המנות שאנחנו מספקים, יש להם טעם של בית. אנחנו לא מספקים תפריט עם מנות בטעם תעשייתי, אלא אך ורק מנות שגורמות לכל אורח להרגיש כאילו הוא יושב ליד השולחן אצלו בבית, והמנות אשר מוגשות לו, יצאו זה עתה מהתנור.

אצלנו בקייטרינג מאמא מקפידים על כל פרט ופרט, קלה כחמורה, בין אם זה בבישול, בין אם זה בניקיון, בין אם זה בהגשה, בכל פרט ופרט אנחנו חושבים על הלקוחות שלנו ועל האורחים שלהם, ודואגים לספק להם את השירות הטוב ביותר, את התפריט העשיר והמגוון ביותר וכמובן את המנות הטעימות ביותר ובכל במחיר אטרקטיבי ובכמויות נדיבות.

 

052-2346677

גם אתם רוצים אירוע שכולם ידברו עליו?
צרו איתנו קשר כאן

  ספרו לנו על החוויה שלכם!

  ספרו לנו על החוויה שלכם!

  5.0 | (83)

  אם הזמנתם מאיתנו שירותי קייטרינג, נשמח אם תדרגו אותנו ותספרו לנו על החוויה שלכם.
  לחצו על הלינק שכאן לכתיבת ביקורת ודירוג.
  נשמח ללמוד, להצטיין ולספק לכם את השירות הכי טוב שאפשר.