קייטרינג טעמים של מאמא
קייטרינג טעמים של מאמא
קייטרינג טעמים של מאמא

קייטרינג לכל סוגי האירועים    -   אוכל מוכן לפרטיים ומוסדות    -   ביתי וטעים

קייטרינג טעמים של מאמא

כשר למהדרין בהשגחת הבד"ץ, משגיח צמוד

בעדות רבות, טקס החינה המסורתי הוא חלק בלתי נפרד מכל חתונה. לכל עדה המנהגים שלה, ולכל עדה המאכלים המסורתיים המוגשים במהלך הטקס. אנחנו, בקייטרינג מאמא, מומחים בהכנת המאכלים האהובים ומציעים להכין לכם את הכיבוד ואת האוכל לטקס החינה. כך בני המשפחה ישוחררו מעול הבישולים והאפייה, ויתפנו לאירוע והאורחים יהנו מאירוע חינה בלתי נשכח!

אוכל מוכן לחינה – במבצע 35 ₪

מומלץ למלא את הטופס ונציג קייטרינג מאמא יחזור אליכם בהקדם.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון: טליה0522346677

מינימום 30 מנות להזמנה

אוכל של אימא

 במאמא קייטרינג האוכל מוכן באהבה רבה, ונושא איתו ניחוחות של בית ושל משפחה. אורחי החינה יזכו לאוכל ביתי משובח, בטעם התבשילים של אמא – כך לא תיגרע מן הטקס האינטימיות המשפחתית האופיינית. האורחים ילקקו את האצבעות, בעוד הכלה, החתן ובני משפחתם ישמרו את האנרגיה שלהם לטקס ולחגיגה.

מבחר מנות

 באתר שלנו תמצאו מבחר רחב של סלטים, תוספות, מנות עיקריות וקינוחים, מתוכו תבחרו את המנות שמתאימות לכם, וצוות החברה ישמח לבוא לקראתכם בכל מקרה בו יידרשו שינויים והתאמות. המטרה שלנו היא לאפשר לכם לחגוג כמיטב המסורת שלכם, ולהתאים את המנות שיקלעו בדיוק לטעמכם.

מגיעים עד אליכם

 מאמא קייטרינג היא חברת הסעדה ותיקה ומנוסה. אנו נגיע עם האוכל אליכם, למקום בו תבחרו לערוך את הטקס, בין אם מדובר בבית פרטי, באולם או בבית הכנסת. במאמא קייטרינג אנו מקפידים על הגשת אוכל כשר למהדרין ובהכשרת בד"ץ. אוכל מוכן לחינה אינו כולל סידור והגשה, אך במידת הצורך תוכלו לפנות לנציגינו, ונתאים את השירות באופן מושלם על פי צרכיכם.

 

05-22346677

גם אתם רוצים אירוע שכולם ידברו עליו?
צרו איתנו קשר כאן

שם

שם

דוא"ל

טלפון

תאריך האירוע

סוג האירוע

מספר מוזמנים

עיר

ספרו לנו על האירוע שלכם (לא חובה)

ספרו לנו על החוויה שלכם!

ספרו לנו על החוויה שלכם!

5.0 | (83)

נהניתם משירותי הקייטרינג שלנו?
נשמח אם תדרגו אותנו כך שגם אחרים יהנו.