לוגו חדש טעמים של מאמא בצבע לבן
קייטרינג לאירועים

איך לבחור מקום לחתונה קטנה

איך לבחור מקום לחתונה קטנה

קייטרינג לאירועים - קייטרינג מאמא

לרוב, אנחנו שומעים על זוגות אשר מבקשים לערוך את החתונה שלהם במקומות גדולים, אולמות או גני אירועים נוצצים שכוללים מקום למאות ואלפי אורחים.
מדובר על אירועים עצומים שזוכים לתהודה גדולה, בין אם זה בתוך המשפחה ובין אם זה מעבר לכך.

לצד אותם זוגות, אנחנו יכולים למצוא גם את ההיפך, כלומר, זוגות אשר בוחרים לא לערוך אירועים גדולים מדי אלא לערוך אירועים במקומות קטנים, מצומצמים. מקומות אשר יכולים לארח עשרות אנשים בודדים או מקסימום 100-200 איש. מקומות שמציעים אפשרות לערוך חתונה קטנה ואינטימית.

ישנם לא מעט מקומות בהם ניתן לערוך חתונה קטנה, החוכמה היא כמובן לדעת לבחור את המקום הנכון. לשם כך, צריך לשים לב למספר פרמטרים, מספר נקודות שיכולות להשפיע, הן על בחירת המקום עצמו והן על אופי האירוע וכמובן על הצלחתו.

 

לא רק המקום קובע

לפני שנציג כמה טיפים לבחירת מקום לחתונה קטנה חשוב להבהיר, לא רק המקום קובע, כלומר, בשביל לערוך חתונה קטנה ואינטימית, גם הקונספט של האירוע צריך להיות מותאם.
הרי חתונה קטנה עם מעט משתתפים, יש לה קונספט ברור, יש לה מימד ברור.

זה לא סביר שאנחנו נארגן אירוע אשר קטן אך נלביש עליו דברים "גדולים" בין אם זה זיקוקים, פירוטכניקה וכדומה. אלא דברים שלא מתאימים לאירוע אינטימי.
לכן מראש אנחנו צריכים להחליט, כיצד האירוע שלנו ייראה, באיזה קונספט אנחנו רוצים לערוך אותו ולקבל את מה שאמור להיות בו, על מנת שזה יתאים לקונספט שלנו.

 

לבחור מקום שמתאים לחתונה קטנה

1-

הכלל העיקרי של בחירת מקום אשר מיועד לחתונה קטנה הוא, לא לבחור מקום גדול. הרי אין היגיון לעשות אירוע עם מעט משתתפים בחלל גדול. הוא ייראה ריק, האנשים לא ירגישו אחד את השני, כל האינטימיות תלך לאיבוד.

לכן אנחנו צריכים לבחור מקום קטן, סולידי, אינטימי ונעים. זו יכולה להיות מסעדה שמארחת אירועים כאלה, זה יכול להיות אולם קטן, אנחנו יכולים למצוא היום גם מועדונים שביום ביום נערכות בהם הופעות, אך אפשר להזמין אותם לצורך אירועים סגורים, כולל חתונה.

2-

הכלל השני הוא, לייצר אינטימיות גם בעיצוב וגם בסידור של המקום. התחושה האינטימית לא תהיה רק תוצר של גודל האולם, אלא גם של כל האופן בו אנחנו נעצב את המקום, האופן בו נסדר אותו. סביר להניח שרחבת הריקודים תהיה, סביר להניח שאזור קבלת הפנים יהיה מרכזי יותר. מי שרוצה, יכול למצוא לא מעט גני אירועים קטנים שממוקמים בטבע, ושם ניתן לערוך אירועים קטנים ואינטימיים באווירה טבעית.

 

3-

הכלל השלישי הוא לשים לב לספקים. צריך לומר, בחתונה קטנה, הנוכחות של הספקים היא הרבה יותר משמעותית. הרי אם מדובר בחתונה גדולה,  אז טעויות קטנות יכולות "להיבלע" באירוע. אנשים לא בהכרח ישימו לב אליהן. בחתונה קטנה, כל דבר יכול לתפוס נוכחות גדולה, במיוחד אם מסתכלים על זה שישנו אחוז מסוים של אנשים שמושפע מאותן טעיות, אף על פי שמדובר בכמות קטנה של אורחים, זה עדיין יכול להיות אחוז גדול מתוכם שיושפע מכך.

לכן, אם אנחנו בוחרים שירות קייטרינג למשל, אנחנו צריכים לבחור שירות מקצועי, איכותי, אמין, כמובן שהוא צריך להיות כשר למהדרין על מנת שכל האורחים יוכלו ליהנות ממנו, רצוי שהשירות יספק תפריט רחב ומגוון. אנחנו ממליצים לכם להזמין את שירות קייטרינג מאמא שמתמחים באספקת קייטרינג למגוון רחב של אירועים, כולל אירועים קטנים, דוגמא חתונות קטנות.

 

לא רק בקייטרינג מדובר כמובן, אלא גם בשירותי צילום, שירותי מוזיקה, תאורה, הגברה וכל שירות אחר שניתן בזמן האירוע.

 

4-

עוד כלל חשוב שאנחנו צריכים לשים לב אליו כשאנחנו מארגנים חתונה קטנה הוא, אנחנו חייבים להקפיד שמדובר במקום שנוח להגיע אליו וכמובן נוח להיות בו. אנחנו לא יכולים לבחור מקום לאירוע שהוא מרוחק עבור מרבית האנשים ולא נוח להיות בו.

אומנם אנחנו מזמינים כמות קטנה של אורחים, אך אנחנו צריכים להתחשב בהם. אנחנו צריכים להזמין מקום שלא יהיה צפוף מדי, שדרכי הגישה אליו יהיו נוחות, מקום שיש לו חנייה צמודה, מקום נגיש לאנשים שמתקשים ללכת, מקום שיש בו מיזוג אוויר, מקום איכותי, שכיף ונעים לערוך בו אירוע.

 

5-

הכי חשוב, שאנחנו נאהב את המקום

כשאנחנו מארגנים חתונה, אנחנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שזה אירוע של פעם בחיים, אין לנו כוונה לערוך אירוע כזה שנית. לכן אנחנו צריכים לבחור את המקום בו אנחנו רוצים לערוך את האירוע, בקפידה. אנחנו לא יכולים לבחור אותו מבלי לשים לב לכל פרט ופרט ומבלי שאנחנו נרגיש שבאמת אנחנו אוהבים את המקום ומוצאים אותו איכותי עבור החתונה שלנו.

אם אנחנו נאהב את המקום, אם אנחנו נרגיש שהוא מתאים לחתונה שלנו, אנחנו יכולים להיות בטוחים שגם האורחים שלנו ירגישו ככה, אין לנו ספק שהם ייהנו ממנו וכן הם ייהנו מהאירוע שלנו.

 

 

 

גם אתם רוצים אירוע שכולם ידברו עליו? צרו איתנו קשר כאן

  שם

  טלפון

  ספרו לנו על האירוע שלכם - לא חובה

  052-2346677

   שם

   טלפון

   ספרו לנו על האירוע שלכם - לא חובה

   הגלרייה שלנו

   דילוג לתוכן