לוגו חדש טעמים של מאמא בצבע לבן
קייטרינג לאירועים

איך לעשות בר מצווה מיוחדת ושונה שכולם יזכרו לטובה

איך לעשות בר מצווה מיוחדת ושונה שכולם יזכרו לטובה

קייטרינג לאירועים

 

כשהילד שלנו עומד להגיע אל גיל 13, אנחנו מתחילים לחשוב כיצד לחגוג לו בר מצווה, כיצד להפוך את יום ההולדת לאירוע מיוחד ובלתי נשכח, אירוע שהוא, אנחנו וכל מי שיגיע לאירוע, יזכור אותו לטובה. כל זה, כמובן מבלי לשבור תוכניות חסכון ומבלי לקחת הלוואות, לחגוג בצורה יפה, מיוחדת ומכובדת, אך בתקציב הגיוני.

אם בעבר אירועי בר מצווה היה נהוג לחגוג באולמות אירועים או במקומות שמתאימים לאירועים של ילדים קטנים, תלוי בסוג ואופי האירוע, הרי שכיום אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של אפשרויות כיצד לערוך בר מצווה בצורה אחרת, מיוחדת, בצורה מקורית. כל מה שצריך זה לחשוב מחוץ לקופסא, לחשוב אחרת, ויחד עם זאת, גם להבין את הצרכים של הילדים, את הרצונות שלו, ולהיות מסוגלים להתאים את האירוע לאופי המסיבה שהוא רוצה לערוך.

לפני שאנחנו נציג פה דוגמאות ורעיונות לאירועי בר מצווה שונים ומיוחדים ומה אנחנו צריכים לבדוק ולעשות בשביל לארגן אותם, חשוב להדגיש נקודה אחת, מדובר באירוע של פעם בחיים עבור הילד, באירוע אליו הוא מזמין את חבריו לכיתה, לתנועה, לחוגים, חבריו מהשכונה וכן את בני המשפחה השונים. לכן רצוי לשתף אותו בתהליך, לשמוע ממנו מה הוא רוצה לעשות, לדעת כיצד הוא רוצה לחגוג, ולנסות אירוע שתואם את הציפיות שלו, שוב, בגובה התקציב שעומד לרשותנו.

 

רעיונות לאירועי בר מצווה מיוחדים

מסיבת בר מצווה במקום פתוח

סוג של אירוע בר מצווה מיוחד אך קלאסי, זו מסיבה במקום פתוח. אנחנו יכולים לערוך אירוע בחוף הים, בפרדס, חורשה, או בכל מקום פתוח אחר שניתן לערוך בו אירועים. אנחנו יכולים לבחור אם לעשות את זה בערב במהלך השבוע או בסופשבוע, וכן אנחנו יכולים להחליט שהאירוע ייערך בצהרי יום שישי או יום שבת.

מסיבת בר מצווה ספורטיבית

אירוע בר מצווה אחר, קצת יותר מאתגר והרפתקני, הוא אירוע שכולל בתוכו פעילות מסוימת של ספורט אקסטרים אשר מתאימה לגיל 13, אפשר לעשות שייט, אפשר רכיבה על אופניים, אפשר לחפש משחקי חברה שנערכים בחוץ (ODT) ועוד. מארגנים שורה של משחקים ופעילויות ומארגנים סביבם אירוע שלם.

טיול בר מצווה

עוד אירוע בר מצווה שהפך להיות מאוד מקובל היום ובכל זאת נשאר מקורי, זה אירוע שבמרכזו עומד טיול אל יעד מסוים. שוכרים אוטובוס, עורכים טיול במקום מיוחד, משלבים אטרקציות שונות שהילדים אוהבים ומסביב לכל זה עורכים אירוע שלם שקשור לבר מצווה. כך הילדים נהנים מיום כיף ומחגיגה שלמה. במידה וההורים של הילדים מסכימים, אז אפשר לארגן אירוע שנמשך כל הלילה.

מסיבת בר מצווה משותפת

אחת הדרכים לחסוך בעלויות של אירועי בר מצווה היא באמצעות אירועים משותפים, עריכת בר מצווה לשני ילדים באותו אירוע ואפילו אירוע משולב של בר ובת מצווה. כך הורים של שני הילדים משתתפים בהוצאות וזה יוצא להם הרבה יותר זול לערוך את האירוע.

מסיבת בר מצווה באולם אירועים

מעבר לכל זה, הרי שאפשר לחגוג אירועי בר מצווה מיוחדים גם באולם רגיל, אך עם שינויים מסוימים בדרך בה האירוע מתנהל, בין אם זה אומר שהילד יציג את הדרשה בצורה שונה מהרגיל, למשל דרך שיר או בליווי סרטון מיוחד, הדרך בה הוא פונה אל הקהל, המנות שמגישים בבר מצווה, ההפעלות והמשחקים שמשלבים במהלך האירוע ועוד. כל דבר כזה, יכול להפוך את האירוע למיוחד, במחיר נמוך יחסית.

 

מה צריך לבדוק לפני שעורכים אירוע מיוחד

כפי שאנחנו יכולים לראות מהדוגמאות השונות שהצגנו כאן, כל אירוע דורש התייחסות מסוימת, כל אירוע דורש מאיתנו לוודא נקודות שונות על מנת שנוכל לבצע אותו בצורה אופטימלית.

 • ראשית, אנחנו צריכים לבדוק שהשטח בו אנחנו רוצים לערוך את האירוע מתאים לכך, בין אם מדובר בשטח פתוח או בכל שטח אחר, אנחנו צריכים לוודא שניתן לערוך שם אירוע בר מצווה כמו שאנחנו רוצים.
 • שנית, אנחנו צריכים לוודא שסוג האירוע מתאים למועד האירוע, מבחינת מזג אוויר, מבחינת שעות, מבחינת תקופת הלימודים וכל דבר אחר.
 • שלישית, אנחנו צריכים לוודא שההורים של הילדים שאנחנו מתכוונים להזמין לאירוע מוכנים שהם ישתתפו בסוג כזה של אירוע, בין אם זה בר מצווה בטבע ובין אם זה בר מצווה שכולל פעילות כזו או אחרת.
 • ארבע, כאמור, אנחנו צריכים לבדוק את גבולות התקציב של האירוע, האם אנחנו יכולים לעמוד בו. עלינו להכין רשימה של כל מה שנדרש לצורך ארגון האירוע וכמה זה יכול לעלות לנו, אחרי שנעשה חישוב סופי, נוכל לראות האם זה מתאים לתקציב שלנו מחד ולעריכת אירוע מכובד כפי שאנחנו רוצים.
 • דבר חמישי שאנחנו צריכים לבדוק והוא חשוב מאוד זה את כל העניין של הספקים השונים. מן הסתם, כל אירוע בר מצווה, בין אם הוא נערך בשטח ובין אם הוא נערך באולם או גן אירועים, מחייב עבודה עם ספקים שונים. אם אנחנו רוצים לערוך אירוע מיוחד מצד אחד ולחסוך בעלויות מצד שני, אנחנו צריכים לשאול את עצמנו, האם כל ספק הוא הכרחי, האם אפשר למצוא אופציות אחרות, פשוטות וזולות יותר, למשל, במקום תקליטן להשתמש באמצעים שונים ועוד.

אנחנו צריכים גם לבדוק אם אילו ספקים אנחנו צריכים לעבוד, מי יכול לספק לנו את השירות הטוב ביותר והמתאים ביותר לאירוע שלנו, על מנת שהוא יצא כמו שאנחנו חולמים, כמו שאנחנו מצפים.

אחת הדוגמאות הטובות לכך הם שירותי קייטרינג לבר מצווה. לא משנה איפה האירוע נערך, אנחנו נצטרך את השירותים הנ"ל. לכן אנחנו צריכים לבדוק, האם החברה יכולה לספק לנו את השירות בכל מקום בו אנחנו עורכים את האירוע, בשטח או באולם, בכל מועד, בכל תנאי ומצב.

אם אנחנו עורכים את האירוע באולם, אנחנו צריכים לבדוק האם אנחנו יכולים להזמין חברה שמתאימה לנו או שמא אנחנו צריכים להסתפק בעבודה מול חברת קייטרינג של המקום. כל דבר כזה יכול להשפיע כך או אחרת על האירוע ועל הייחוד שלו.

חברת קייטרינג מאמא היא מסוג החברות שמספקת שירותים לאירועי בר מצווה מיוחדים בתנאים שונים, על פי דרישת ההורים. לחברה תפריט עשיר ומגוון במנות ייחודיות שונות אשר יכולות להתאים למה שהילדים אוהבים. החברה מתמחה בשירותי הפקה בצורות שונות, היא מספקת ציוד, צוות מלצרים וכאמור תפריט עשיר ומגוון. אם אתם רוצים לערוך אירוע מיוחד ומחפשים שירותי קייטרינג מתאימים, אתם יכולים להיות בטוחים שצוות החברה יספק לכם אותם.

 

052-2346677

  שם

  טלפון

  ספרו לנו על האירוע שלכם - לא חובה

  הגלרייה שלנו

  דילוג לתוכן