לוגו חדש טעמים של מאמא בצבע לבן
קייטרינג לאירועים

קייטרינג חלבי לכנסים – למה זה משתלם לנו?

קייטרינג חלבי לכנסים – למה זה משתלם לנו?

קייטרינג לאירועים

 

 

כשאנחנו עורכים כנס מקצועי, עסקי, או כל כנס אחר, יש לנו מטרה אחת עיקרית שעומדת מעל לכל מטרה אחרת והיא, שהאורחים שלנו יגיעו אל הכנס, ייהנו ממנו, יתרשמו מהארגון, יספרו לכולם כמה מקצועי ואיכותי הוא היה, ויחזרו בשנה הבאה או בפעם הבאה שאנחנו נארגן כנס דומה או אחר. 

לכן, אנחנו משקיעים בכל פרט ופרט, בין אם זה במיקום, במועד, באופי ובארגון האירוע. בכל דבר קטן אנחנו מקפידים שיהיה הכי טוב, הכי יפה והכי נכון עבור הכנס, בהתאם לאופי שלו ולסוג האורחים שאמורים להיות נוכחים בו. 

אחד הדברים שאנחנו נקפיד עליהם בעת ארגון כנסים, מכל סוג שהוא ובכל גודל, זה הקייטרינג שאנחנו מזמינים עבורו.

ברור לכולם, כמו באירועים פרטיים ואחרים, שיש משמעות רבה לאוכל שמוגש באירוע.

אנחנו לא יכולים לספק שירותי קייטרינג חלבי בסיסיים, שירותים ברמה לא גבוהה, אנחנו בוודאי לא יכולים לספק לאורחים שלנו תפריט בנאלי ורגיל. אנחנו צריכים לספק להם תפריט מיוחד, מרשים, תפריט שהם גם ייהנו ממנו, ישבעו ממנו, אך מעבר לכך, שיזכרו אותו וידאגו לספר לחברים על האיכות שלו. כך גם הם ירצו להשתתף בכנסים שלנו, בעתיד. 

 

מדוע קייטרינג חלבי זה הפתרון הכי טוב בשבילנו

כשאנחנו מארגנים כנס מקצועי או אחר, עומדות לרשותנו מספר אופציות של תפריטים עבורו. אנחנו יכולים להגיש תפריט בשרי, תפריט של מנות קלות, תפריט סלטים ועוד. אם אנחנו רוצים להציע לאורחים שלנו תפריט איכותי ומיוחד, הפתרון הטוב ביותר, הוא תפריט חלבי. 

 

6 סיבות למה לבחור בקייטרינג חלבי

 1. ראשית, מדובר בתפריט שיכול להכיל מנות מסוגים שונים, הן מנות קלות והן מנות מורכבות. אנחנו עונים פה על כל צורך. התפריט יכול להתאים לארוחות בוקר, עשר, צהריים, ערב.
 2. שנית, אנחנו מספקים תפריט שיכול להתאים למי שאוכל בשר אך גם למי שאיננו צורך בשר, בין אם מסיבות אידיאולוגיות ובין אם לאו.
 3. שלישית, תפריט חלבי יכול להיות מאוד מושקע, להכיל סוגים שונים של מנות איכותיות. המגוון הוא מאוד רחב, מאוד ייחודי. זה יכול גם לאפשר לאורחים ליהנות משלל אפשרויות וגם לייצר אווירה מאוד נעימה במקום.
 4. ארבע, להבדיל ממנות בשריות נניח, כמגישים תפריט חלבי, אפשר להציע מנות שלא חייבים לבשל במקום, זה הרבה יותר נוח, פרקטי וחסכוני.
 5. חמש, קייטרינג חלבי הוא הרבה יותר קליל, וזה יכול להפוך את האירוע להרבה יותר משתלם ונוח. אפילו אם מדובר בכנס מקצועי, כנס רציני, עדיין אנחנו יכולים לשמור שהוא יהיה קליל ונעים. בעזרת שילובים של אלמנטים נוספים, הופכים את הכנס לחוויה יוצאת דופן, שונה ממה שאנחנו מכירים בדרך כלל מכנסים כאלה ואחרים.
 6. שש, להבדיל מתפריט בשרי הרי שתפריט חלבי הרבה יותר פשוט מבחינת כשרות. לא צריך לעמול קשה בשביל להשיג תעודה שמאשרת שאכן מדובר בתפריט כשר.

צריך להדגיש, לא כל חברה שמציעה שירותי קייטרינג חלבי בהכרח מתאימה לצורך כנסים מקצועיים ואחרים. רק חברות שמתמחות בכך, חברות עם ניסיון, חברות שעסקו בכך בעבר ויש להן את הכלים והיכולת להציע תפריט כזה, יכולות להתאים לכך. 

 

למה מומלץ לבחור בקייטרינג מאמא

קייטרינג מאמא מציעים לכם ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום, עם צוות מקצועי ומנוסה שאחראי על הפקת התפריט והכנת המנות. החברה מציעה שירותי קייטרינג לכנסים וחברות מחיפה ועד באר שבע, במחיר הוגן של מנה פר סועד, כאשר כל המנות בתפריט הן בכשרות בד"צ. מי שרוצה ליהנות מתפריט חלבי איכותי ומושקע, קייטרינג מאמא זה המקום בשבילו. 

 

052-2346677

  שם

  טלפון

  ספרו לנו על האירוע שלכם - לא חובה

  הגלרייה שלנו

  דילוג לתוכן