מה לבשל לילדים בחופש הגדול

מה לבשל לילדים בחופש הגדול

קייטרינג לאירועים

החופש הגדול כבר כאן, וצריך למצוא לא מעט פתרונות לשאלות שקשורות לילדים. הורים רבים צריכים להתעסק עם השאלה, כיצד מעסיקים את הילדים, כיצד גורמים להם לא להיות משועממים, איך גורמים להם להעביר את הזמן בנעימים שלא ירגישו שהם מבזבזים אותו לחינם, אך גם צריך למצוא פתרון לשאלה, מה אפשר לבשל לילדים כך שיהיה קל ופשוט.

בימים רגילים במהלך השנה, הילדים אוכלים בגן או בבית הספר, הרבה פעמים הם לוקחים כריכים מהבית ללימודים וזה יכול להספיק להם לפחות לחצי יום. בחופש הגדול,

הם מבלים לא מעט זמן בבית וצריך לדאוג שהם יאכלו. מן הסתם, אנחנו לא רוצים שהם יאכלו כל היום חטיפים ובכך ישביעו את רעבונם, בין אם בגלל שזה לא בריא ובין אם בגלל שזה לא באמת משביע. כמו כן, אנחנו לא רוצים, ולא יכולים שכל היום הם יאכלו בחוץ.

במקרים של ילדים קטנים, הבעיה נפתרת חלקית, מאחר והם מבלים אצל מטפלת או בקייטנה, אז חלק מהארוחות הם מקבלים שם. מן הסתם, גם ילדים קטנים וגם גדולים יותר, מבלים חלק מהזמן אצל הסבתות או אצל בני משפחה אחרים, אז חלקית אפשר לומר שהבעיה נפתרת, השאלה מה עושים, אם זה לא כך, ומה עושים בשאר הזמן, כשצריך לדאוג לארוחה לילדים.

לא כל יום אפשר להכין משהו מסובך

יש הורים שדואגים להכין פעם בשבוע אוכל והוא אמור להספיק לכל ימי השבוע. הבעיה היא, שלא תמיד האוכל מחזיק מעמד כל השבוע, לא תמיד מסתדר להכין אוכל לכל השבוע, לא תמיד גם ניתן להכין כמה סוגים של אוכל, מה שאומר שהילדים יצטרכו לאכול כל יום אותו דבר וזה יהיה משעמם.

אפשרות אחרת, היא לספק להם כל יום ארוחה שלמה, זה ידרוש לא מעט השקעה מצד ההורים, מן הסתם, לא כולם מסוגלים לכך, בין אם בגלל חוסר זמן או חוסר במשאבים אחרים.

האופציה השלישית היא, להשתמש בתפריטים של מזון קל להכנה. אך במקרה כזה צריך לדאוג שאותם מתכונים יתאימו לילדים, כלומר שהם יהיו משביעים ויכילו את כל מרכיבי המזון הנדרשים. .

אז מה הפתרון הנכון?

אנחנו בקייטרינג מאמא פתרנו לכם את הבעיה, יצרנו שורה של תפריטים קלים ופשוטים להכנה אשר יכולים לספק ארוחות שלמות וטעימות לילדים שלכם. בין אם מדובר בארוחות שילדים אוהבים כמו המבורגרים. קרפים, פסטות, איטריות ועוד. ובין אם מדובר בארוחות שמתאימות לקיץ, כאלה שכוללות פירות, עוגות, ועוד שורה של ארוחות עם מרכיבים מתאימים לקיץ.

צריך לומר, שאתם יכולים למצוא אצלנו מתכונים שאתם יכולים להכין ביחד עם הילדים שלכם. כלומר, מדובר במנות שאתם יכולים לשתף את הילדים בתהליך הכנתם, כך גם אתם פותרים את השאלה, כיצד להעסיק אותם וגם את השאלה, מה הם יאכלו הקיץ.

 

 

 

052-2346677

הגלרייה שלנו

    שם

    טלפון

    ספרו לנו על האירוע שלכם - לא חובה

    דילוג לתוכן