לוגו חדש טעמים של מאמא בצבע לבן
קייטרינג לאירועים

צקליסט לחתונה – הצד הנשי

צקליסט לחתונה – הצד הנשי

קייטרינג לאירועים

 

 

יש שיאמרו שכל מה שקשור לתכנון חתונה שייך לצד של האישה, היא אמונה על האירוע ועל איך שהיא תצא, שכן אם תשאיר את הדברים בידיים של הגבר בלבד, סביר להניח שלא יצא מזה שום דבר ואם יצא, זה בטח לא יהיה משהו בלתי נשכח כפי שהאישה מכוונת אליו.

לכן כשבוחנים צ'קליסט לחתונה מצד האישה, כלומר הדברים שהיא אמורה לעשות לפני האירוע, יכולים לראות שמדובר על הרבה יותר דברים מאשר הגבר אמור לעשות, וגם כשמסתכלים על הדברים המשותפים, אלה ששני הצדדים אמורים להחליט יחד, מותר להניח שלמילה של האישה יש הד יותר חזק.

 

במאמר זה אנחנו נבחן את הדברים שהאישה אמורה לעשות לקראת החתונה, ננסה לבנות זאת על פי סדר כרונולוגי של זמן, וכן נבחן כמה דברים שהאישה אמורה להחליט ביחד עם בן הזוג לצורך ארגון האירוע.

 

הדברים ששני הצדדים אמורים להחליט לגביהם

בשביל לתכנן נכון את האירוע, שני הצדדים צריכים להחליט מה יהיה גובה התקציב המשוער של האירוע ובאיזו תקופה הם מעוניינים להתחתן.

בהתאם עליהם לחפש גן אירועים או אולם ולקבוע תאריך מוסכם לחתונה.

לאחר מכן, בהתאם לסוג המקום, יהיה ניתן להחליט כמה אנשים להזמין ואז גם יהיה ניתן לעשות רשימת מוזמנים ראשונה, אשר בהמשך תגדל, ואליהם יישלחו הזמנות אחרי שהן יהיו מוכנות.

בשלב הזה כשיש מקום מוסכם, אפשר להחליט בחיפוש אחר קייטרינג, צלם, תקליטן (אם הם לא נכללים בדיל עם המקום), וכן אפשר להחליט אם לעבוד עם מפיק ומעצב אירועים או באופן עצמאי.

 

כמו כן, כשיש מקום מוסכם, אפשר לחשוב ביחד על אטרקציות שונות, במידה ומעוניינים בכך, אשר ישתלבו באירוע, כולל האם רוצים שהאירוע יכלול קונספט מסוים.

נקודה נוספת חשובה, אם האירוע נערך במקום מרוחק, רצוי לדאוג להסעה מתואמת לאורחים, יש לבחון מי זקוק לכך וכיצד מסיעים את כולם מנקודה ספציפית.

 

מה הדברים שנכללים בצקליסט של האישה

מן הסתם, הדבר החשוב ביותר זו השמלה והאיפור. רצוי מאוד סביב חצי שנה עד ארבע חודשים לפני האירוע,

להתחיל לחשוב על שמלות כלה,

וכן על מאפרת לאירוע הנשגב.

אפשר להתחיל לראות דוגמאות, לברר עם חברות ובנו משפחה ובשלב מתקדם יותר, לבחור ולהתחיל במדידות וכדומה.

סביב ארבע חודשיים עד חודשיים לפני האירוע, יש לבחור זרי כלה, נעליים ותכשיטים לאירוע.

זאת בהנחה ומדובר בתכשיטים בעיצוב מיוחד, אם משתמשים במשהו רגיל, אפשר לחכות עם זה גם לחודש האחרון.

מעבר לכך, יש לבחון את מי רוצים להזמין, מי באופן אישי ומי באמצעות הזמנה,

וכן אם רוצים מאחיות או חברות טובות לשמש כשושבינות, מן הסתם צריך לבקש מהן.  

בחודש האחרון, יתבצעו כל ההכנות הסופיות, כולל מדידות אחרונות של השמלה, החלטה באיזה אקססוריז להשתמש, רכישת טבעת נישואין, ובמידה ויש שושבינות יש לבצע את כל התיאומים הנדרשים לגבי לבוש, פרחים וכדומה.

 

052-2346677

    שם

    טלפון

    ספרו לנו על האירוע שלכם - לא חובה

    הגלרייה שלנו

    דילוג לתוכן