לוגו חדש טעמים של מאמא בצבע לבן
קייטרינג לאירועים

איך להפיק אירוע בהפתעה

איך להפיק אירוע בהפתעה

קייטרינג לאירועים

איך להפיק אירוע בהפתעה


הרבה פעמים אנו רוצים לעשות משהו מיוחד עבור היקרים לנו, לארגן מסיבת יום הולדת סודית, חגיגית 20 שנות נישואין, אך נרתעים מאלמנט ההפתעה ומהתכנון המדוייק הנדרש.

אירוע בהפתעה באמת דורש התארגנות רבה ומדוייקת יותר מאירוע רגיל, בעיקר כשמדובר באירוע רב משתתפים שיש לסמוך על כולם שיהיו בעלי הסוד שלכם, אך כשתצליחו להפתיע את האדם שאתם אוהבים, כל העבודה הרבה שהשקעתם תשתלם לכם.

אז למה צריך לשים לב במיוחד? הנה לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם לשמור על הסודיות ולהפיק אירוע מפתיע וחד פעמי:

– בחרו אדם קרוב אליכם ולבעל השמחה שיהיה בעל הסוד שלכם ויעזור לכם בתכנון. אירוע דורש עבודה רבה ולא תוכלו לעשות אותה לבד ולהתרכז בלהשיח את הדעת של האדם שאתם מעוניינים להפתיע. חשוב לבחור חבר קרוב לבעל השמחה שרגיל להסתובב איתו ולהיות בקרבתו כדי לבטל חשדות, בכל זאת זה די מחשיד כשחמותך פתאום קובעת איתך לארוחת צהריים או כשגיסך בן ה- 12 מציע שתעשו משהו…

– החליטו על רשימת מוזמנים. התמקדו באנשים קרובים, ככל שהרשימה תהיה מצומצמת יותר כך יגבר הסיכוי שתצליחו לשמור על המסיבה בסוד. מצד שני מסיבה דלת משתתפים היא לא בדיוק מסיבה. מצאו את האיזון בין המוני לקצת מדי.

– עכשיו צריך להחליט על מקום שיכיל את כל המשתתפים ולא יעורר חשד.

– דאגו לכיבוד הולם

– אחרי שיש רשימת מוזמנים ומקום, הגיע הזמן לתכנן פעלות הסחה שתוביל את המופתע הישר למסיבה בצורה הטבעית ביותר.

– הודיעו לכולם שעת הגעה מוקדמת מהשעה האמיתית, גם במסיבות הפתעה יש כאלו שיגיעו ב"איחור אופנתי".

 

אירוע הפתעה זו המומחיות של מאמא. אנחנו תמיד משקיעים בקהל לקוחותינו. הבשרים עשויים ומתובלנים היטב, הירקות טריים וההגשה מהודרת. מאמא דואגת לקהל לקוחותיה עם המון אהבה ואכפתיות. אנחנו נדאג שתצאו מרוצים ותקבלו את התמורה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר. התקשרו כבר עכשיו ונרים לכם אירוע מהסרטים.

052-2346677

    שם

    טלפון

    ספרו לנו על האירוע שלכם - לא חובה

    הגלרייה שלנו

    דילוג לתוכן