קייטרינג בדרום - קייטרינג מאמא

קייטרינג לכל סוגי האירועים  –  אוכל מוכן לפרטיים ומוסדות  –  ביתי וטעים

קייטרינג בדרום

catering-teamim-of-mama (14)

קייטרינג מאמא בדרום במגוון אירועים גלאט מהדרין, בהשגחת בד"צ … במחירים מיוחדים לאירועים 75 ₪ למנה  כולל צוות הגשה ומלצור, אוכל מוכן וגם מנות לילדים במגשים 38 ₪ למנה.

קייטרינג מאמא  בדרום – כשר למהדרין מציעים את הדרך הקלה לאירוע מושלם בערים שונות ולמשל קייטרינג בשרון רק 75 ₪ לאדם לכול סוגי האירועים כגון קייטרינג לילדים משובח.

 

מחפשים קייטרינג בדרום עם תפריט עשיר וטעים? קייטרינג מאמא זוהי התשובה!

במציאות החיים של היום, כמעט ולא נראה אנשים המבשלים לבד את האוכל לאירועים שהם עורכים. אם בעבר, לקראת כל שמחה במשפחה שינסו הכול מותניים ונכנסו למטבח וקלפו, טיגנו, אידו, צלו, בישלו ואפו, הרי שהיום אין לאף אחד את הזמן ואת הכוח לעמוד שעות רבות במטבח ולהכין את האוכל לאירוע. האפשרות להזמין קייטרינג ובכך לסיים עם העניין, משכנע אף את השמרנים האחרונים שעדיין ניסו לשמור על המצב הקודם וגם הם מזמינים קייטרינג לאירועים שלהם.

קייטרינג בדרום – כל המעלות:

אם התמזל מזלכם ואתם מתגוררים באזור הדרום, הרי שאתם לא צריכים לעבוד קשה כדי למצוא את הקייטרינג המוצלח לאירוע שלכם. קייטרינג מאמא זהו הקייטרינג לאירועים גדולים או קטנים וגם כאשר מדובר בארוחות למשפחה הפרטית הרוצה ליהנות מארוחה חמה וטובה בטעם ביתי מבלי לטרוח שעות ארוכות בהכנת הארוחה.

היתרונות שבמנות היוצאות מהמטבח של קייטרינג מאמא הן רבות ולא לחינם אנחנו עדים לביקוש הולך וגובר מצד הלקוחות שלנו שחוזרים אלינו שוב ושוב ואף מספרים למכריהם ולידידיהם על הקייטרינג המופלא, ואף הם כצפוי באים רק 'לטעום' מהאוכל ונשבים בקסם המיוחד.

 • קייטרינג מאמא מבשל אוכל בטעם ביתי ומשובח המעניק לאוכל טעמים מיוחדים עם ניחוחות השמורים בדרך כלל רק לאוכל הביתי והחם.
 • קייטרינג מאמא מבשל אוכל מגוון וניתן לבחור מתוך המבחר הענק את התפריט המתאים על פי טעמכם האישי.
 • קייטרינג מאמא עומד תחת כשרות מהודרת המאפשרת לכם להגיש את האוכל באירועים גם לציבור מגוון הכולל אנשים שהשמירה על הכשרות חשובה להם.
 • קייטרינג מאמא מצטיין במחיר הזול ביותר שתוכלו למצוא בקרב חברות הקייטרינג השונות המכינות אוכל ברמה כזו. מחירים לדוגמא – מנה לאירוע – החל מ – 90 ₪ בלבד!, חמגשית החל מ – 38 ₪ בלבד. עם מחירים כאלה, למה שנלכלך בכלל את כלי הבישול שלנו בבית?
 • קייטרינג מאמא זהו קייטרינג לכל אירוע בכל סדר גודל. קייטרינג לחתונות, לבר מצוות, לבריתות ולכל צורך.

זקוקים לשירותי קייטרינג בדרום? פנו אל קייטרינג מאמא. אתם לא תתאכזבו. טעמו – וראו כי טוב!

 

052-2346677

  גם אתם רוצים אירוע שכולם ידברו עליו?
  צרו איתנו קשר כאן

  שם

  שם

  דוא"ל

  טלפון

  תאריך האירוע

  סוג האירוע

  מספר מוזמנים

  עיר

  ספרו לנו על האירוע שלכם (לא חובה)

  ספרו לנו על החוויה שלכם!

  5.0 | (83)

  נהניתם משירותי הקייטרינג שלנו?
  נשמח אם תדרגו אותנו כך שגם אחרים יהנו.

  הגלרייה שלנו

  שינוי גודל גופנים