קייטרינג כשר במרכז - קייטרינג מאמא
לוגו קייטרינג טעמים של מאמא
הדרך הקלה לאירוע מוצלח - קייטרינג טעמים של מאמא
קייטרינג כשר בהשגחת הרב מחפוד

קייטרינג לכל סוגי האירועים  –  אוכל מוכן לפרטיים ומוסדות  –  ביתי וטעים

הגלרייה שלנו

קייטרינג כשר במרכז

catering-teamim-of-mama (536)

יש לכם חינה? קייטרינג מאמא תספק לכם קייטרינג כשר במרכז וכל מה שאתם צריכים, אתם תהנו מהאירוע ואנחנו נדאג לכל השאר בין אם זה קייטרניג לחינה ובין אם זה קייטרינג לאירוע קטן

קייטרינג כשר במרכז מאמא – אוכל וסלטים ביתיים ב-38 ₪. קייטרניג לחינה ולאירועים בהפקה מלאה במבצע 75 ₪ למנה. אצלנו תוכלו למצוא פתרונות מגוונים לארועים קטנים.

 

עורכים אירוע באזור המרכז? זקוקים לקייטרינג כשר? אתם יכולים לחדול מחיפוש אחר הקייטרינג המושלם, קייטרינג כשר במרכז זה קייטרינג מאמא! גם טעים, גם זול וגם כשר למהדרין!

החלק העיקרי והמרכזי של כל אירוע הוא ללא כל ספק האוכל. לא משנה אם האירוע שלכם נערך באולם הכי מפואר והתזמורת שלכם היא המקצועית ביותר בכל המזרח התיכון. אם האוכל שתגישו לא יהיה מוצלח, כל הטעם של האירוע ילקה בחסר. לכן, לפני שתבחרו בקייטרינג לאירוע, בררו היטב, בקשו המלצות מלקוחות וכמובן אל תוותרו על שלב הטעימות.

קייטרינג כשר במרכז – גם טעים וגם כשר

היום כולם כבר יודעים שהאוכל הכשר אינו נופל בטעמו כהוא זה מהאוכל שאינו כשר. לעיתים הוא אף טעים ומשובח יותר. אם בעבר היו כאלה שחשבו שאוכל כשר יהיה בהכרח אוכל דלוח המורכב רק ממצרכי יסוד בסיסיים, הרי שהיום כולם כבר מודים בפה מלא (!) כי האוכל הכשר משובח מאוד בטעמו. חברות הקייטרינג הכשרות מוציאות תחת ידיהן מאכלים מיוחדים ומשובחים הערבים לכל חך.

כשר זה יותר בריא

חשוב שתדעו שאוכל כשר הוא גם יותר בריא. כל מי שמתמצא בדברי חז"ל, יודע שהאיסור של אכילת בשר בחלב מיסודו הוא כדי לשמור על גופנו. הבשר והחלב כאשר הם נאכלים יחד מהווים סיכון בריאותי העלול לגרום לנזק, והתורה מחמירה בענייני סכנה אף יותר מהאיסורים שבתורה, כפי שידוע הכלל – חמירא סכנתא מאיסורא, כלומר, התורה קובעת שהסכנה חמורה מהאיסור.

קייטרינג מאמא – קייטרינג כשר במרכז יכין לכם את המנות לאירוע

כאשר אתם עומדים לפני אירוע, כדאי מאוד להתייחס לעובדה כי כאשר מכינים אוכל לציבור גדול חשוב מאוד לבחור בקייטרינג כשר, אף אם אתם לא נאמנים לאוכל הכשר בחיי היום יום, באירוע שלכם יהיו בוודאי כאלה שהכשרות חשובה להם ואתם לבטח מעוניינים שכל האורחים שלכם ייהנו מהאוכל שהכנתם עבורם. חשוב לציין שגם אתם תיהנו מהמחיר הזול והמפתיע במיוחד של המנות בקייטרינג מאמא.

לכן, בחרו בקייטרינג כשר, בחרו בקייטרינג מאמא, ותיהנו מאוכל הכי טעים, הכי טרי, הכי מגוון וגם הכי כשר! האורחים שלכם יודו לכם על ההתחשבות בהם.

 

052-2346677

  גם אתם רוצים אירוע שכולם ידברו עליו?
  צרו איתנו קשר כאן

  שם

  שם

  דוא"ל

  טלפון

  תאריך האירוע

  סוג האירוע

  מספר מוזמנים

  עיר

  ספרו לנו על האירוע שלכם (לא חובה)

  ספרו לנו על החוויה שלכם!

  5.0 | (83)

  נהניתם משירותי הקייטרינג שלנו?
  נשמח אם תדרגו אותנו כך שגם אחרים יהנו.

  הגלרייה שלנו