קייטרינג טעמים של מאמא
קייטרינג טעמים של מאמא
קייטרינג טעמים של מאמא

קייטרינג לכל סוגי האירועים    -   אוכל מוכן לפרטיים ומוסדות    -   ביתי וטעים

קייטרינג טעמים של מאמא

מחפשים קייטרינג בירושלים כשר למהדרין ? בקייטרינג מאמא אירועים מלאים, קטנים או גדולים החל מ75 ₪ למנה או אוכל מוכן לאולמות לאירועים קטנים ב- 35 ₪ לאדם 

קייטרינג כשר של קייטרינג מאמא – הבחירה הנכונה! אוכל בייתי כשר ומוכן לכול סוגי האירועים, קייטרינג כשר אוכל ביתי מוכן לאירועים הזמן ב- 35 ₪ למנה! קייטרינג לאירועים בהפקה מלאה… שירותי הקייטרינג שלנו כוללים תפריטים מגוונים טעימים ועשירים, בטעם ביתי, ייחודיים לכלל סוגי האירועים, שירות מקצועי ואדיב ברמה הגבוהה ביותר

לתפריטים כולל מחירים לחץ על דף הבית

שירותי קייטרינג כשר

כאשר עורכים אירוע, מארגנים עבורו הרבה מאד פרטים קטנים. לא משנה באיזה אירוע מדובר, החלק המרכזי שיש לארגן הוא, כמובן, האוכל. אין אירוע שלא מוגש בו אוכל, בין אם מדובר בכיבוד קל בלבד ובין אם מדובר בארוחה מלאה כשרה המוגשת לאורחים כולם.

במקרים לא מעטים, יש צורך בשירותי קייטרינג כשר למהדרין לאירועים שונים. באירועים של דתיים הדבר ברור, מכיוון שרוב כל האורחים הם שומרי כשרות. אולם פעמים רבות יש צורך בקייטרינג כשר גם באירועים שאינם דתיים במובהק, אם משום שחלק מן המוזמנים הם דתיים ואם משום שהמארגנים או האורחים מקפידים לשמור על כשרות, אף שאינם דתיים.

קייטרינג מאמא מציעה שירותי קייטרינג כשר לכל סוגי האירועים. ההכשר של קייטרינג מאמא הוא הכשר מהודר, כך שהמארגנים לא ייתקלו בשום בעיות מצד שומרי הכשרות שבמשפחה. קייטרינג מאמא מציע מבחר תפריטים עשיר, איכותי ומגוון. בקייטרינג מאמא ניתן לבחור תפריט מותאם אישית ולהתאים אותו לצרכים של האירוע, כך שניתן להזמין ארוחות שונות, החל מארוחות קטנות המכילות מנות בסיסיות בלבד ועד קייטרינג מלא אשר מכיל גם מנות ביניים, מנות בר, שירותי הגשה ועוד להפקת אירוע ברמה הגבוהה ביותר.

לתפריטים כולל מחירים לחץ על דף הבית

מאמא אוהבת את הלקוחות שלה בירושלים. עם שנים של נסיון ואהבה רבה לאוכל,אנחנו דואגים שכל הרכיבים שלנו יהיו טריים מהשורה הראשונה, השתייה תיהיה הכי מפנקת שיש, והסלטים הכי טעימים בעולם. התקשרו עכשיו ונדאג לכם.

05-22346677

  גם אתם רוצים אירוע שכולם ידברו עליו?
  צרו איתנו קשר כאן

  שם

  שם

  דוא"ל

  טלפון

  תאריך האירוע

  סוג האירוע

  מספר מוזמנים

  עיר

  ספרו לנו על האירוע שלכם (לא חובה)

  ספרו לנו על החוויה שלכם!

  ספרו לנו על החוויה שלכם!

  5.0 | (83)

  נהניתם משירותי הקייטרינג שלנו?
  נשמח אם תדרגו אותנו כך שגם אחרים יהנו.