לוגו חדש טעמים של מאמא בצבע לבן
קייטרינג לאירועים

קייטרינג בכשרות מהדרין – בדץ הרב מחפוד

קייטרינג בכשרות מהדרין – בדץ הרב מחפוד

קייטרינג לאירועים

קייטרינג מאמא כשר למהדרין  – אם ארגנתם אירוע בעבר בוודאי שאלתם את עצמכם באיזו כשרות לבחור את הקייטרינג, האם מספיק לבחור בכשרות רגילה או שכדאי לבחור בכשרות מהדרין דווקא. יש לזכור שכאשר בוחרים בקייטרינג כשר למהדרין בוחרים בעצם בדרך שמבטיחה שכל האורחים יוכלו להנות באירוע שלכם, דבר שמוטל בספק כשאר בוחרים בקיטרינג בכשרות רגילה על פני קייטרינג כשר למהדרין. עכשיו תשאלו את עצמכם למה דווקא לבחור בקייטרינג מאמא? אז קודם כל יש להם את שולה 'והממולאים' שלה. שולה היא הלב הפועם של 'מאמא ' שאחראית על כל נושא הממולאים וכל הדגים. כששולה מגיעה בבוקר לעבודה- כל המפעל נכנס ל' הילוך גבוה' וסופג את כמות האדרנלין שזורם אצלה בדם.

כמו סופת טורנדו היא מתחילה את ההכנות בממולאים, ובמקביל, מכינה את כל הדגים לסוגיהם,משרה את הדגים לטיגון, קוצצת ומכינה רטבים שונים לחריימה ולשאר הדגים, וכאילו במטה קסמים, ריחות התבשילים ממלאים את המטבח, ומוצר מוצר יוצא מהתנור בריחות וצבעים מדהימים. כל העובדים מתפעלים מאיכויות התבשילים ושואלים אותה איך היא עשתה את התבשילים המדהימים האלה, והיא, בחיוך קטן, עונה: "עם הרבה אהבה וכוונות טובות". ויש גם את מרים והסלטים שלה, אלו שידועים בקרב כל מכרייה.
מרים מצליחה במו ידיה לייצר טעמים נפלאים ואוהבים שכל מפעלי הסלטים מנסים כה הרבה זמן להגיע אליהם. בסלטיה דואגת מרים להדגיש את הארומה והאיכות על-מנת ליצור מעדן בלתי רגיל. התיבול המדויק והמינון המושלם מביאים תוצאות מדהימות. הסלטים המפורסמים ביותר שלה הם הכבד הקצוץ, סלט הביצים, הגזר המרוקאי, הטחינה והמטבוחה.
ביום חמישי בבוקר מתחילה מרים בהכנות הגזר המרוקאי, תחילה פורסת לרצועות את הגזר ומשרה אותו במרינאדה. לאחר 6 שעות השרייה מתחילה בתיבול, האריסה נמזגה והפטרוזיליה גם כן. התיבול המדויק והשום הכתוש מעלים ריח כה מוכר של סלט הגזר המפורסם. לאחר הכנת הסלט, בהפסקת הצהריים, הג'בטות יוצאות מהתנור וכל אנשי המפעל ממש חוגגים על סלט הגזר ה… יאמממי הזה. ואיך אפשר לשכוח, יש להם בקייטרינג מאמא' את הסוד של רחל, למה סודות? אתם שואלים? הסוד של רחל נמצא במאכלים הנהדרים וההשקעה הרבה. אלו הופכים כל סוג של אוכל למעדן. השכנים, החברים, הילדים ואפילו הנכדים, לא מוותרים על המטעמים של רחל, בשום אופן, כי לטענתם יש משהו באוכל שמשאיר טעם מעודן איכותי ובלתי רגיל. רחל השיגה את שמה בבישול באמצעות מטבל סודי שעבר במשך דורות רבים, כבר 150 שנה. במשך השנים המטבל הסודי עבר שדרוגים ושיפורים רבים, רחל שמרה את המטבל בסוד ולא גילתה איך מאכליה כה טעימים, מעודנים ומיוחדים. מטבל זה זכה בכך שאנשים רבים דורשים רק את מאכליה של רחל. ותראו אלו נשמות טובות יש ב קייטרינג 'בקייטרינג מאמא', הם מוכנים 'לגלות' לנו גם מתכונים לאוכל המדהים הזה. אבל בינינו, מי צריך לטרוח אם אפשר, במחירים השווים לכל כיס, ללכת ולקנות מוכן (שימו לב, המכירה ליחידים היא רק בסוף השבוע) ואני אומרת לכם, את האירוע הבא שאני מארגנת אצלי בחצר, אני עושה אך ורק על טהרת 'בקייטרינג מאמא'. אני אבוא כמו מלכה!!! ואם בכל זאת תבחרו לבשל לבד (גם אני עושה זאת לפעמים), את המתכונים הנפלאים וגם מאמרים תוכלו למצוא באתר הבית של קייטרינג מאמא

052-2346677

    שם

    טלפון

    ספרו לנו על האירוע שלכם - לא חובה

    הגלרייה שלנו

    דילוג לתוכן