לוגו חדש טעמים של מאמא בצבע לבן
קייטרינג לאירועים

קייטרינג לחברות ועסקים | קייטרינג מאמא

קייטרינג לחברות ועסקים | קייטרינג מאמא

קייטרינג לאירועים

חברות רבות מתלבטות בשאלה, כיצד לספק לעובדים שלהם אוכל. בין אם מדובר בארוחות בוקר, צהריים או ערב, או ארוחות מיוחדות מעת לעת. 

ישנן חברות שאינן מספקות כלל אפשרות כזו ולמעשה משאירות לעובדים את האפשרות להחליט כיצד ומה לאכול, על חשבונם. ישנן חברות שבוחרות לספק לעובדים שלהם אמצעים שונים בשביל לרכוש אוכל מחוץ למקום העבודה, בין אם זה דרך חשבון הוצאות או כרטיסים מיוחדים, וישנן חברות שמעדיפות לעבוד עם חברת קייטרינג שמספקת ארוחות ממוסדות, קרי קייטרינג לחברות. 

 

קייטרינג לחברות

האופציה השלישית היא הטובה ביותר, בוודאי עבור חברות גדולות, עבור מוסדות גדולים, שכן היא מאפשרת למקום העבודה לנהל תהליך נכון ומבוקר יותר של הכנה וחלוקת מזון לעובדים. זה נכון, בין אם מדובר בקייטרינג קבוע, קרי ארוחות קבועות במהלך כל יום עבודה, וזה נכון אם מדובר בשירותי קייטרינג נקודתיים, בין אם זה לאירוע כזה או לאירוע אחר. 

 

כיצד בוחרים קייטרינג לחברות בצורה נכונה?

השאלות שעומדות לפתחנו, כשאנחנו ניגשים לבחור חברת קייטרינג מוסדי, מתבססות על שתי נקודות עיקריות. הראשונה, מה בדיוק החברה מציעה לנו מבחינת סוג השירות, סוג התפריט, אופי העבודה ועוד. הנקודה השנייה היא, מה בדיוק החברה מספקת לנו איכות השירות כלומר, עד כמה אנחנו יכולים לסמוך עליה שהיא תספק לנו את השירות הטוב ביותר שאנחנו יכולים לקבל ממנה. 

צריך להדגיש בהקשר זה, שיש נקודות שונות שאנחנו צריכים לבחון לפני שאנחנו ניגשים לבחור חברת קייטרינג לחברות. אחרי שנבחן את אותן נקודות, יהיה לנו קל יותר לגשת לתהליך הבחירה ולבחור את החברה שתוכל לספק לנו את השירות הטוב ביותר. 

למשל, אנחנו צריכים לבחון כמה עובדים יש בחברה, כמה עובדים נדרשים לשירות קייטרינג. האם כולם נדרשים לשירות כזה בכל ארוחה, או שזה מתחלק על פי משמרות, על פי מספרים מסוימים ועוד. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון, האם אנחנו נדרשים לספק שירות כזה כל הזמן, כולל שישי שבת וכיצד אנחנו יכולים לספק שירות בימים אלו, או שמא אנחנו נדרשים לשירות כזה רק בחלק מהזמן. 

שלישית, מה בדיוק אנחנו מחפשים, האם אנחנו מעוניינים בשירות של קבלת אוכל מוכן או שירות תפריט שהחברה מספקת לנו במקום ועוד. 

יש עוד נקודה שאנחנו צריכים לבחון והיא, האם אנחנו מחפשים שתספק לנו את התפריט בעצמה או דרך ספקים חיצוניים, בהתאם לצרכים שלנו. 

אחרי שקבענו לעצמנו מה בדיוק אנחנו צריכים, מה אנחנו מחפשים, הרי שאנחנו צריכים להחליט כיצד לבחור את זה, מה הן אותן נקודות על פיהן נבחר את החברה איתה אנחנו רוצים לעבוד. 

כמובן שהנקודה המשמעותית ביותר היא האיכות. אנחנו צריכים לבחור חברה מקצועית, מנוסה, חברה שמספקת תפריט איכותי, לא רק במובן הזה שהוא יהיה רחב ומגוון אלא שכל המנות בו יהיו עשויות מחומרי גלם ברמה הגבוהה ביותר. 

מעבר לכך, אנחנו צריכים לוודא שהחברה מספקת לנו תפריטים מגוונים.

בראש ובראשונה תפריט כשר, שכן סביר להניח שמרבית העובדים שלנו יחפשו מנות כשרות, מעבר לכך הוא צריך להיות תפריט שמותאם גם לאנשים שאוכלים בשר, גם לאנשים שאינם אוכלים בשר ועוד. 

נקודה אחרת שאנחנו צריכים לבחון, הוא כל עניין האספקה,קרי, באילו שעות החברה יכולה לספק לנו את המנות, כיצד היא מבצעת את זה, כמה עובדים היא מספקת לנו ועוד.

אנחנו צריכים לקחת בחשבון, שהמנות צריכות להיות טריות ויהיה ניתן ליהנות מהן. אין טעם להגיש אוכל שהוא לא טרי. 

נקודה אחרונה בהקשר זה, חשוב שאנחנו נדע איך החברה עובדת, האם היא פועלת באזור שלנו באופן תדיר,האם היא מסוגלת לספק שירות לחברות בסדר גודל שלנו.

בצורה כזו, אנחנו נדע בוודאות שאכן אנחנו נקבל את השירות הטוב ביותר עבורנו. 

 

הקייטרינג לחברות של מאמא לרשותכם

אנחנו בחברת קייטרינג מאמא עונים על כל הצרכים והנקודות שציינו כאן.

החל מהעובדה שאנחנו חברה עם ניסיון של שנים רבות בתחום, אנחנו עובדים עם חברות ולקוחות בתחומים שונים, מספקים קייטרינג מוסדי למגוון רחב של מוסדות, בהתאם לצרכים שלהם. 

לרשותנו תפריטים מגוונים, הן בשריים והן חלביים, הכל כשר כמובן, ואנחנו מספקים לעובדים שלכם את האוכל הטוב ביותר שאתם יכולים לעלות על דעתכם, על מנת שייהנו מארוחות איכותיות ומשביעות. 

 

צרו קשר עוד היום וקבלו קייטרינג איכותי ומותאם אישית לחברה שלכם

  שם

  טלפון

  ספרו לנו על האירוע שלכם - לא חובה

  052-2346677

   שם

   טלפון

   ספרו לנו על האירוע שלכם - לא חובה

   הגלרייה שלנו

   דילוג לתוכן