לוגו חדש טעמים של מאמא בצבע לבן
קייטרינג לאירועים

קייטרינג לימי הולדת

קייטרינג לימי הולדת

גלריית תמונות - קייטרינג טעמים של מאמא

אצלנו האיכות היא ללא תחרות, קייטרינג לימי הולדת של קייטרינג מאמא היא מהחברות המובילות בתחומים של קייטרינג לחגיגות וימי הולדת ומספקת את כל השירותים אשר הופכים אירוע טוב לאירוע מדהים.

קייטרינג לימי הולדת בהשגחת בד"צ יורה דעה מספק שירותי קייטרינג לימי הולדת במחירים ובאיכות חסרי תקדים מגשי אוכל רק ב- 45 ₪ לאדם. הזמן אירוע מלא ב- 75 ₪ לאדם. ניתן גם להזמין אצלנו קייטרינג צמחוני.

קייטרינג לימי הולדת

לתפריטים כולל מחירים לחץ על דף הבית

קייטרינג השרון

קייטרינג השרון של קייטרינג מאמא – מעכשיו תוכלו להנות מכל מטעמי הבית של מאמא גם בשרון!  אצלנו תוכלו להנות מקייטרנג איכותי המותאם ללקוח לפי סוג האירוע לדוגמא  קייטרינג צמחוני או קייטרינג לימי הולדת החל מ 43 ₪ למנה. הפקת אירוע מלא רק ב- 75 ₪ לאדם

קייטרינג השרון

לתפריטים כולל מחירים לחץ על דף הבית

קייטרינג צמחוני

שרותי קייטרינג צמחוני מאמא  נועדו כדי להפוך על אירוע להצלחה מסחררת תוך התחשבות מיוחדת בצרכיו של הלקוח. ועכשיו חבילות אירועים כגון קייטרינג בהפקה מלאה לימי הולדת ב 75 ₪ למנה. מגשי אוכל מוכן לאירועים  החל מ- 45 ₪ למנה.

קייטרינג צמחוני

לתפריטים כולל מחירים לחץ על דף הבית

 

קייטרינג לימי הולדת זה רק מאמא!. מאמא תדאג לכם ולאורחים שלכם בצורה בלתי נשכחת. הבשרים, הסלטים, והשירות האדיב והמקצועי ייתן לכם הרגשה וחוויה בלתי נשכחת במחיר נוח ביותר! התקשרו אלינו כבר היום ותבינו למה מאמא היא מספר 1. התקשרו אלינו כבר עכשיו ונדאג לגם למחיר הנוח ביותר.

052-2346677

    שם

    טלפון

    ספרו לנו על האירוע שלכם - לא חובה

    הגלרייה שלנו

    דילוג לתוכן