לוגו חדש טעמים של מאמא בצבע לבן
קייטרינג לאירועים

רעיונות ליום הולדת של השנה הראשונה של הילד

רעיונות ליום הולדת של השנה הראשונה של הילד

קייטרינג לאירועים

 

 

לא מעט הורים מתלבטים לגבי השאלה, האם להכין מסיבת יום הולדת שנה לילד ואם כן, איזו מסיבה להכין.

ברור לכולם, גם להורים, שהילד לא שם לב לאירוע ולא יודע מה בדיוק חוגגים ועבור מי.
הוא עדיין לא בגיל בו הוא מבין שהאירוע הוא לכבודו. הרבה פעמים חוגגים את האירוע עבור בני המשפחה, בין אם זה ההורים עצמם ובין זה הסבים והסבתות, להם זו הזדמנות גדולה גם לחגוג עם הילד וגם לקנות לו מתנות.
בכלל, יום הולדת שנה זו הזדמנות טובה למפגש משפחתי חגיגי ושמח.

בשביל לארגן מסיבה כזו, מאחר ומראש ברור שהמסיבה היא יותר עבורכם מאשר עבור הילד עצמו, אז צריך לקבוע תקציב מתאים לאירוע שכזה וכן להגדיר אותו בצורה ברורה,
בין אם זה ביחס למשך הזמן שהוא נערך ובין אם זה למועד בו מתכוונים לערוך אותו.
על פי רוב הוא ייערך בסוף השבוע, בשביל לא להטריח אנשים באמצע השבוע, הוא ייערך שעתיים-שלושה, כשהשאלה הפתוחה היא, היכן לערוך אותו.

 

היכן עורכים מסיבת יום הולדת שנה ואת מי מזמינים אליו

אירוע שכזה, על פי רוב, ייערך או בבית של ההורים, בבית של הסבים והסבתות או במקום פתוח, בין אם זו גינה ציבורית, חוף ים, פארק וכדומה. זה תלוי במקום בו מתגוררים ההורים, במועד האירוע, בתנאי מזג האוויר ובאופי האירוע.

על פי רוב לאירוע כזה נהוג להזמין רק קרובי משפחה ואולי גם חברים קרובים. להבדיל מברית מילה למשל, אז נהוג להזמין כמות אורחים גדולה, כאן מדובר על אירוע שנהוג לערוך אותו בחוג יותר מצומצם של אנשים. צריך לזכור, שמדובר גם על טרחה עבור האורחים וגם על הוצאה כספית לא קטנה.

 

כיצד מתכוננים לאירוע כזה

יש שלושה חלקים עיקריים ליום הולדת שנה:

1. החלק הראשון הוא האוכל. על מנת שלא להטריח את עצמכם ואת בני המשפחה, ניתן להזמין שירות קייטרינג חיצוני שיהיה אחראי על האוכל. ניתן לשכור, למשל, את שירותי קייטרינג מאמא, הם יספקו אוכל מוכן לאירוע כבר ביום שישי, ויהיה ניתן להשתמש בו לאירוע בשבת. מדובר על אוכל איכותי, עשוי מחומרי גלם ברמה גבוהה, שניתן יהיה להגיש לאורחים. מאחר וזה אירוע של שבת, אירוע אשר הרבה פעמים עורכים בשטח חיצוני, מוטב שהאוכל יהיה קליל ולא משהו מורכב וכבד. לפעמים גם ארוחה קלילה של סלטים וכריכים יכולה להיות משביעה וטעימה.

2. החלק השני מתייחס להפעלות למיניהן, כאן צריך לדאוג להפעלות עבור הילדים הקטנים שבקרב האורחים, בין אם זה משחקים, צעצועים וכדומה. מבחינת התינוק או התינוקת, סביר להניח שהסבים, הסבתות ושאר בני המשפחה כבר ידאגו להפעיל אותם.

 

3. החלק השלישי מתייחס לקישוטים, הן של המקום והן של חתני או כלות השמחה. מבחינת המקום, הרי שניתן לשלב בו בלונים וקישוטים אחרים. מבחינת הלבוש של התינוק או התינוקת, מוטב לא להכביד עליהם, בשביל שהם ירגישו נוח ולא יהיה להם חם או קר מדי.

לא לשכוח…

לפני סיום צריך לומר, אל תשכחו, אומנם זה יום הולדת וזה אירוע משמח אך יהיה לכם מספיק זמן לחגוג ימי הולדת לילד או לילדה בצורה הרבה יותר גדולה ומפוארת, יהיו לכם מספיק הזדמנויות לערוך אירועים שהילד או הילדה יוכלו גם ליטול חלק פעיל וליהנות מהם.

 

052-2346677

    שם

    טלפון

    ספרו לנו על האירוע שלכם - לא חובה

    הגלרייה שלנו

    דילוג לתוכן