קייטרינג טעמים של מאמא
קייטרינג טעמים של מאמא
קייטרינג טעמים של מאמא

קייטרינג לכל סוגי האירועים    -   אוכל מוכן לפרטיים ומוסדות    -   ביתי וטעים

קייטרינג טעמים של מאמא

טעים וכשר למהדרין בהשגחת הבד"ץ, מינימום 30 מנות

חלק בלתי נפרד מכל אירוע מוצלח הוא ההגשה לאורחים. אוכל משובח המוגש באדיבות ומסודר בחן ישדרג כל אירוע לכדי חוויה מענגת, ויותיר את האורחים ואת המארחים עם חיוך על השפתיים ועם טעם של עוד.

באפשרותכם לבחור, לאירוע שלכם, בקייטרינג בהפקה מלאה הכולל סידור שולחנות ומילצור או באוכל מוכן בחמגשיות. כך או אחרת, האורחים יודו לכם על האוכל הנפלא.

שירותי קייטרינג

חלק בלתי נפרד מכל אירוע מוצלח הוא התקרובת המוגשת לאורחים. אוכל משובח המוגש באדיבות ומסודר בחן ישדרג כל אירוע לכדי חוויה מענגת, ויותיר את האורחים ואת המארחים עם חיוך על השפתיים ועם טעם של עוד.

קייטרינג מאמא, אוכל של אימא

 חברת קייטרינג מאמא היא חברה ותיקה ובעלת מוניטין באזור המרכז. החברה מספקת שירותי אוכל מוכן וקייטרינג מזה למעלה משני עשורים, ועושה זאת במקצועיות ובהקפדה. אודות טיב השירות ורמת האוכל תוכלו ללמוד מתגובות הלקוחות באתר ובעמוד הפייסבוק של החברה. התפריט עשיר, המנות מגוונות והאוכל הוא אוכל ביתי המזכיר ניחוחות וטעמים של פעם. המנות מוגשות בשפע, ותוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי לאיש לא יחסר דבר.

התקשרו עכשיו 0522346677 ונשמח לעזור לכם עם ניסיון רב בבחירת המנות!

שאלה של טעם

 את המנות שיוגשו באירוע שלכם תוכלו לבחור מתוך התפריט העשיר באתר החברה. בנוסף לכך, הצוות קשוב לכל בקשה וערוך ומוכן לבצע שינויים והתאמות על פי בקשתכם, על מנת שתפריט האירוע יתאים בצורה מושלמת לטעמכם.

בבית, בחיק הטבע או באולם

 קייטרינג מאמא  מספק שירותי מזון מוכן וקייטרינג למגוון אירועים. הצוות יכול להגיע לביתכם הפרטי, לפינה יפה בחיק הטבע או לאולם האירועים על פי בקשתכם. הקייטרינג מתאים במיוחד לאירועים קטנים, עד 40 איש, והאוכל כשר למהדרין ובהשגחת בד"ץ. בקייטרינג מאמא, הניסיון, אהבת האדם וחדוות היצירה שבהכנת האוכל חוברים יחדיו לחגיגה של טעם, אסתטיקה ושירות מן המעלה הראשונה.

התקשרו עכשיו 0522346677 ונשמח לעזור לכם עם ניסיון רב בבחירת המנות!

05-22346677

גם אתם רוצים אירוע שכולם ידברו עליו?
צרו איתנו קשר כאן

שם

שם

דוא"ל

טלפון

תאריך האירוע

סוג האירוע

מספר מוזמנים

עיר

ספרו לנו על האירוע שלכם (לא חובה)

ספרו לנו על החוויה שלכם!

ספרו לנו על החוויה שלכם!

5.0 | (83)

נהניתם משירותי הקייטרינג שלנו?
נשמח אם תדרגו אותנו כך שגם אחרים יהנו.