לוגו חדש טעמים של מאמא בצבע לבן
קייטרינג לאירועים

תכנון חתונה מדהימה בהתאמה אישית (ומבלי לקרוע את הכיס) איך עושים את זה?

תכנון חתונה מדהימה בהתאמה אישית (ומבלי לקרוע את הכיס) איך עושים את זה?

קייטרינג לאירועים

 

פעם כשזוגות החליטו להתחתן, הם ידעו שהם לא יצטרכו להוציא על האירוע יותר מכמה אלפי שקלים. אולם, קייטרינג, מוזיקה, שמלה, הזמנות, הם לא היו צריכים ולא חשבו שהם צריכים יותר מזה. למען האמת, גם לא עמדו בפניהם אופציות רבות מעבר לכך. מצד שני, היכולת שלהם לייצר אירוע בהתאמה אישית, אירוע שונה ומיוחד, היתה מאוד קטנה, מרבית האירועים נראו פחות או יותר אותו דבר, אפילו המנות בקייטרינג היו דומות.

עם השנים, במיוחד בשני העשורים האחרונים, חתונות הפכו להיות אירועים מאוד מושקעים. אנשים מוצאים עשרות אלפי שקלים, אם לא חוצים את קו המאה אלף, והכל במטרה לערוך אירוע ייחודי, מושקע, חגיגי, אירוע של פעם בחיים, מן הסתם. חלק גדול מהזוגות בוחרים לערוך אירוע בהתאמה אישית, שונה מאירועים אחרים, כך הם נהנים מאירוע על פי טעמם והאורחים נהנים מאירוע ייחודי ומקורי.

איך לתכנן חתונה בצורה מוצלחת

אפשר לתכנן חתונה גם בלי להשתגע

האמת, אם אנחנו רוצים לערוך חתונה מדהימה, מיוחדת, בהתאמה אישית ובלי לקרוע את הכיס, בלי לבזבז עשרות אלפי שקלים, אנחנו בהחלט יכולים לעשות את זה.

כל מה שאנחנו צריכים זה לתכנן היטב, לחשוב איך בדיוק אנחנו רוצים שהאירוע ייערך, לבדוק את כל האופציות שעומדות לרשותנו, ולהחליט על ארגון אירוע על פי מה שאנחנו רוצים, בהתאם לגובה תקציב סביר.

לפני שאנחנו ניכנס לעומק ונסביר כיצד עושים את זה בפועל, חשוב להדגיש שתי נקודות:

ראשית- מוטב להתייעץ עם אנשי מקצוע, מוטב להתייעץ עם אנשים שעשו את זה, לקבל רעיונות, לקבל עצות, להבין במה זה כרוך מבחינתנו.

שנית- לפני שמתחילים בתכנון של חתונה, גם אם אנחנו בוחרים לערוך אותה במקום סטנדרטי, עדיין יהיה נכון מצדנו להכין רשימה של כל הדברים שאנחנו צריכים עבור האירוע ובהתאם לכך להכין אותו.

 

איך מתכננים חתונה בפועל?

נתחייל מהבסיס, קודם צריך לבחור מקום בו אנחנו רוצים לערוך את החתונה. הדרך הקלה, הפשוטה והנוחה ביותר, תהיה לבחור אולם או גן אירועים.

אז אנחנו לא צריכים לחשוב על הרבה מאוד דברים מסביב, שכן המקום יספק לנו אותם.

בניגוד למה שאולי נהוג לחשוב, גם באולמות או גני אירועים, אנחנו יכולים לערוך אירוע בהתאמה אישית, פשוט צריך לבדוק האם אנחנו יכולים לשכור את המקום ואת השירותים שלו, ועל חלק מהדברים, פשוט לוותר או להזמין אנשים משלנו.

אם אנחנו בוחרים לערוך את האירוע במקום חיצוני, למשל, פרדס, חוף ים או מקומות אחרים, אז אנחנו צריכים לבדוק במה זה כרוך מבחינת רישיונות והיתרים, אנחנו צריכים לבדוק עם הרשות המקומית האם זה מותר ואפשרי לקיים אירוע באותו מקום.

כמו כן, אנחנו צריכים לבדוק עם אילו רשויות אנחנו אמורים להיות בקשר, למשל, מד"א, מכבי אש, משטרה ועוד וכן כמובן לבדוק האם החברה מספקת שירותי קייטרינג לחתונות בטבע.

אם אנחנו עורכים בחוץ, פארק או כל מקום אחר, אנחנו צריכים לוודא האם עלינו לשכור אמבולנס או גורם אחר שיהיה במקום, אם חס וחלילה קורה משהו, האם אנחנו צריכים שירותי אבטחה, ומן הסתם אנחנו צריכים לוודא שהמקום מוכן וערוך לאירוע כמו חתונה.

נקודה נוספת בהקשר זה, חשוב שאנחנו נבדוק התאמה של המקום לאירוע על פי המועד.

קרי, האם הוא מתאים לחורף או לקיץ. זה יקבע מן הסתם לא מעט דברים אחרים, לגבי שירותי קייטרינג, מוזיקה ודברים אחרים.

לגבי שירותים אלו, אז באופן טבעי אנחנו צריכים להחליט, את מי ואת מה אנחנו רוצים להזמין, אם בכלל. למשל, לגבי שירותי מוזיקה, אנחנו יכולים לוותר על תקליטן ולהציב מערכת משלנו שתנגן באירוע, אנחנו יכולים גם לבדוק אופציה לנגנים או לאמצעים אחרים שיהיו זולים יותר.

לגבי שירותי קייטרינג, אנחנו צריכים למצוא חברה שתוכל לספק לנו שירותים על פי התאמה אישית.

למשל, חברת קייטרינג מאמא מתמחה בכך, שכן היא מספקת שירותי קייטרינג לחתונה מלאים, החברה מסוגלת להתאים את עצמה לדרישות הלקוחות שלה, בין אם זה לגבי סוג המנות, האם נרצה קייטרינג בשרי או קייטרינג חלבי, צורת ההגשה, הציוד שעומד לרשותה, ועוד. היתרון הגדול של החברה הוא, שמדובר בחברה שמציעה מנות כשרות למהדרין (בד"צ בית יוסף) וכך כל האורחים באירוע יכולים ליהנות מהשירות.

אין ספק שהיום הרבה יותר קל לערוך חתונה בהתאמה אישית מבלי להשקיע בכך את כל החסכונות שלנו, אנחנו יכולים לעשות את זה בטוב טעם ובמחיר אטרקטיבי.

 

 

תכנון חתונה בהתאמה אישית – לבחור את הספקים הנכונים

כשאנחנו מחליטים לערוך חתונה, הקבוצה המשמעותית ביותר שתשפיע על איכות הארגון שלפני ואיכות האירוע עצמו, זו קבוצת הספקים.

בסופו של דבר, הם יקבעו איך האירוע שלנו ייראה. בין אם אנחנו עורכים את האירוע באולם, גן אירועים או בכל מקום אחר.

אחת כמה וכמה, נכון הדבר כשאנחנו עורכים אירוע חתונה בהתאמה אישית. מאחר ואנחנו מארגנים הכל על פי תוכנית שמתאימה לנו, אנחנו צריכים לבחור אנשי מקצוע שמסוגלים לערוך אירוע כזה בצורה מקצועית ואיכותית, כך שאנחנו נהיה מרוצים וחשוב לא פחות ואולי יותר, שהאורחים שלנו ייהנו ויהיו מרוצים מהאירוע.

כידוע, יש כמה וכמה ספקים איתם אנחנו צריכים לעבוד על ארגון האירוע, בוודאי אם אנחנו בוחרים לערוך אירוע בהתאמה אישית, באולם, גן אירועים וכן במקומות אחרים בהם אנחנו מארגנים את האירוע מאפס, כמו פרדס, חורשה או כל מקום אחר. בין הספקים אפשר למצוא תקליטנים וחברות קייטרינג.

 

איך נדע שבחרנו את הספקים הנכונים לתכנון חתונה

יש כמה נקודות שיכולות להשפיע על הבחירה שלנו ואמורות לעזור לנו בהחלטה עם מי לעבוד. ראשית, היכולת של הספק לייצר אירוע כמו שאנחנו רוצים, אירוע בהתאמה אישית ברמה גבוהה.

לא משהו כללי, לא משהו רגיל. אלא משהו מיוחד, שונה, כפי שאנחנו רוצים לייצר.

שנית, אנחנו צריכים לוודא שיש לו את הכלים והאמצעים לשם כך, כלומר, שיש לו את כל מה שנדרש בשביל לערוך אירוע בתנאים שונים, לא רק בתנאים של אולם או גן אירועים, אלא גם בתנאים של פרדס, חורשה או כל מקום אחר.

שלישית, חשוב לוודא שהוא יכול להתאים את עצמו למועד האירוע בהתאם לתנאים, בין אם האירוע מתבצע בקיץ או בחורף, כמו כן שהוא ידע להתאים את עצמו לקהל, בין אם מדובר בקהל חילוני, דתי או כל קהל אחר.

ארבע, מאחר ואנחנו לא רוצים לקרוע את הכיס שלנו, חשוב מאוד שאנחנו נעבוד עם ספקים שאנחנו יכולים לעמוד בתנאי התשלום שלהם, לא חורגים מגובה התקציב שלנו ושאנחנו נקבל עבור התשלום, מענה שלם וכולל.

 

כיצד אנחנו יכולים לעזור לכם

שירותי קייטרינג מאמא עונים על כל הנקודות הנ"ל. החברה מתמחה בהפקות אירועים בהתאמה אישית, היא יכולה לספק להם תפריט איכותי ומגוון, תפריט שכולל מנות עם כשרות למהדרין, מנות מגוונות ואיכותיות, כמו כן, החברה מספקת שירותי הגשה מותאמים לצרכים שלכם, בין אם זה הגשה באמצעות מלצרים, מזנון ועוד.

לחברה יש את כל הציוד בשביל לערוך, הן במקומות סגורים והן במקומות פתוחים, מן הסתם, היא גם יכולה לעמוד בכל תנאי מזג אוויר על פי מועד האירוע.

חברת קייטרינג מאמא תעזור לכם לייצר אירוע ברמה הגבוהה ביותר, כמו שאתם רוצים, במחיר אטרקטיבי. אתם לא תתחרטו לרגע שבחרתם בחברה.

 

 

052-2346677

    שם

    טלפון

    ספרו לנו על האירוע שלכם - לא חובה

    הגלרייה שלנו

    דילוג לתוכן