לוגו חדש טעמים של מאמא בצבע לבן
קייטרינג לאירועים

הצ'קליסט השלם לארגון בר מצוה – הצד של ההורים

הצ'קליסט השלם לארגון בר מצוה – הצד של ההורים

קייטרינג לאירועים

 

עבור הורים רבים, אירוע בר מצווה הוא חגיגה שאין דומה לה אך היא גם מהווה סוג של הקדמה, הכנה לקראת הדבר הרציני הבא שהם יצטרכו להתמודד איתו, לארגן אותו, וזה כמובן החתונה.
מצד שני, הקלישאה אומרת, שחתונה זה אירוע עבור ההורים שמתחתנים את ילדיהם, בר מצווה זה אירוע של הילד.

אך למרות זאת, אין זה אומר שכל נטל הארגון נופל על הילד, ממש לא. ההורים הם אלה שאמורים לארגן את רוב הדברים באירוע, מסיבה מאוד פשוטה, הם אלה שאחראים על התקציב של האירוע, והם מבוגרים אחראים שיכולים לארגן אירוע כזה, הם לא יכולים להשאיר את כל הארגון בידיים של הילד.

אך כפי שנראה מיד, נכון שההורים אמורים לארגן הכל אך אסור שהם יעשו את זה לבד, אסור שיעשו את זה מבלי לדבר עם הילד, מבלי לשאול אותו מה הוא רוצה ומבלי לשלב אותו בתהליך הארגון, אם הם יעשו כך, ייתכן מאוד שהילד פשוט לא ייהנה מהאירוע שלו וחבל. לכן, גם כשמדובר בדברים שההורים אחראים עליהם באופן "בלעדי", עדיין יהיה נכון מצידם לשתף את הילד שלהם בצורה מסוימת בתהליך קבלת ההחלטות.

 

מה ההורים צריכים לעשות בתהליך ארגון בר מצווה

שלב ראשון עליהם לקבוע תאריך, מן הסתם הוא יהיה סביב תאריך יום הולדת כמה שניתן, בהתאם כמובן לאפשרויות (אם יום ההולדת נופל על יום שישי, סביר להניח שהאירוע יידחה ליום ראשון).

אחרי שקובעים תאריך, יש להחליט היכן יש לערוך את האירוע, האם בגן או באולם אירועים ואולי במקום אחר לגמרי. המיקום יקבע בהתאם לכמות האורחים שמעוניינים להזמין וכן בהתאם לכך שמדובר באירוע של ילד, וצריך לקחת בחשבון שיהיה צורך להסיע את החברים של הבן אל האירוע, במידה והמקום יהיה רחוק מדי. לשם כך יהיה צורך לגייס שירותי הסעות, את זה יש לבצע לפחות שבוע לפני האירוע.

בשלב הזה יש להכין רשימת מוזמנים ולוודא מי מתכוון להגיע, הילד עצמו צריך להכין רשימה משלו של חברים וחברות, בהתאם לכך גם יהיה ניתן להדפיס הזמנות ולשלוח אותן לכל המוזמנים. במקביל ניתן להתחיל לחפש ספקים לאירוע, בין אם זה שירותי צילום, מוזיקה, שירותי קליפ ובוק בר מצווה, עיצוב שיער וכמובן שירותי קייטרינג. יש לוודא שמדובר בחברה שמספקת אוכל כשר למהדרין, טעים וייחודי, לכן מומלץ להזמין את חברת קייטרינג מאמא שמספקת שירותים למגוון אירועים, כולל אירועי בר מצווה.

בשבוע האחרון לפני האירוע, יש לציין בפני שירותי הקייטרינג ובעלי האולם, כמה אנשים אמורים להיות נוכחים באירוע, ויש לייצר את הקונספט הסופי מבחינת לוח הזמנים של האירוע. בשלב זה רצוי גם לקבוע את כל התורים למספרות, עיצוב שיער וכדומה, כמובן שבשלב זה כל הביגוד להורים ולבני משפחה צריך להיות מוכן.

דבר נוסף שצריך לוודא שהוא מוכן שבוע לפני האירוע, זה כל המצגת שמעוניינים להציג באירוע, וכן שכל הברכות מודפסות.

זהו עכשיו כשהכל מוכן, אפשר להתחיל לחגוג וליהנות מאירוע בר מצווה של הילד. מזל טוב.

 

052-2346677

    שם

    טלפון

    ספרו לנו על האירוע שלכם - לא חובה

    הגלרייה שלנו

    דילוג לתוכן