6 דברים שאפשר לעשות ביום גיבוש לעובדים (חוץ מלדאוג לארוחה חמה)

6 דברים שאפשר לעשות ביום גיבוש לעובדים (חוץ מלדאוג לארוחה חמה)

קייטרינג לאירועים

 

 

עם הזמן אנחנו יכולים לראות, שיותר ויותר מקומות עבודה, גדולים וקטנים, מכירים בערך של פעולות גיבוש לעובדים שלהם. מקומות רבים דואגים לארגן לעובדים שלהם יום גיבוש בעסק או להוציא אותם אל יום גיבוש על חשבון יום עבודה, מחוץ לעסק.

ההיגיון בימי גיבוש הוא מאוד פשוט, כך העובדים גם נהנים מסוג של יום כיף, הוקרה על עבודתם הקשה, וגם הם זוכים להכיר אחד את השני מחוץ למקום העבודה, מפתחים דינמיקה ואינטראקציה שהם יכולים לקחת אותה איתה גם לזמן העבודה.

כיום אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של פעולות אשר ניתן לבצע במסגרת יום גיבוש לעובדים. לפני שאנחנו מציג חלק מהם, שישה ליתר דיוק, חשוב להקפיד על מספר דברים אשר יהפכו את היום הזה למושלם עבור העובדים, וישיג את התוצאות הרצויות עבור העסק.

 

דברים שצריך לקחת בחשבון כשמארגנים יום גיבוש

 • שהרוב ייהנה – קשה לייצר יום גיבוש או כל יום אחר, בו כולם ייהנו. אך אפשר לבחון אופציות כיצד מרבית העובדים ייהנו, בין אם זה על ידי שאלון, סקר או על ידי גיוון של מספר דברים שכולם יוכלו להשתתף בהם.
 • תנאי מזג אוויר – כשקובעים מועד ליום גיבוש, בוודאי אם אנחנו נערך בשטח חיצוני, יש לבחון מה תנאי מזג האוויר והאם זה מתאפשר, שלא יהיה קר או חם מדי.
 • מרחק – רצוי שהמקום בו עורכים את הפעילויות או את האירוע, לא יהיה רחוק מדי, בשביל לא לבזבז זמן יקר על נסיעות. צריך לזכור, נסיעות ארוכות יכולות לעייף ואז כל היום עלול להיהרס.
 • אוכל – על מנת שהיום הזה יהיה באמת מושלם, רצוי להזמין אוכל מוכן לאירוע. אפשר למשל, להזמין את השירות של קייטרינג מאמא שמספק מנות ברמה גבוהה, מגוון, כשר למהדרין שכולם יכולים לינות ממנו.

6 הצעות ליום גיבוש של עובדים

ריכזנו עבורכם 6 הצעות אפשריות ליום גיבוש של עובדים, מדובר הצעות שונות ואטרקטיביות.

 1. סדנאות יצירה – זה תמיד יכול להיות נחמד, לקחת את העובדים לסדנאות ציור, פיסול, נגרות וכדומה. דברים שכל אחד יכול לעשות ולהוציא את האמן שבתוכו. כך כולם יעבדו לבד וביחד, ויוכלו להציג את היצירות שלהם בסוף היום.
 2. סדנאות בישול – זה לעולם לא משעמם, ללמוד לבשל דברים חדשים, לבשל וליהנות. לצד שירותי הקייטרינג שתזמינו, העובדים יוכלו גם ליהנות ממה שהם יבשלו.
 3. ערב קריוקי – לצד תוכניות בישול, התוכניות הפופולאריות ביותר בעשור האחרון, הן תוכניות שירה, לכן אין זה פלא שערבי קריוקי מאוד מצליחים בקרב הקהל הישראלי. אפשר בהחלט להשתמש בזה בערב גיבוש עובדים.
 4. חדרי בריחה ומשחקי שולחן – מי שרוצה יכול לקחת את העובדים לשעה או יותר של הרפתקה בחדר בריחה, מקום בו כולם יכולים להשתתף בפתרון התעלומה או לחילופין, במשחקי שולחן בו משחקים אחד עם השני או נגד השני.
 5. פעילות ספורטיבית – לא מעט מקומות עבודה פתחו קבוצות ריצה, קבוצות רכיבה ועוד. אפשר לעשות יום ספורט לעובדים ומי שירצה יוכל להמשיך עם זה באופן קבוע, לבד או עם חברים לעבודה.
 6. פעילות התנדבותית – ניתן למצוא מטרה מיוחדת לטובת החברה כולה ולהירתם אליה. בין אם זה עזרה לילדים, עזרה לאנשים מבוגרים, ארגונים שעוזרים לחיות ולסביבה ועוד.

לסיכום, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של פעילויות שניתן לשלב במסגרת ערבי או ימי גיבוש לעובדים, ואלה יכולים להפוך לחוויה בלתי נשכחת עבור כולם. כך גם העובדים וגם העסק ירוויחו מזה, לטווח הקצר וכן לטווח הארול.

 

052-2346677

הגלרייה שלנו

  שם

  טלפון

  ספרו לנו על האירוע שלכם - לא חובה

  דילוג לתוכן