לוגו חדש טעמים של מאמא בצבע לבן
קייטרינג לאירועים

מחירון קייטרינג

מחירון קייטרינג

קייטרינג לאירועים - קייטרינג מאמא

 

כשאנחנו ניגשים לערוך אירוע, לא משנה אם זה חתונה, ברית, בר מצווה, יום הולדת או אירוע בעסק, החלק המהותי של העלויות נובע מהשכרת שירותי חברת קייטרינג. בין אם מדובר באירוע שנערך באולם ובגן אירועים ובין אם מדובר בקייטרינג לאירוע שנערך בבית או בעסק.

ההסבר לכך הוא, לא מעט מקומות מחייבים על פי כמות המנות בהערכות שונות שמיד נסביר כיצד הן מתבצעות, ועל כן גם אם אנחנו שוכרים מקום, אנחנו נשם על פי כמות המנות שהוזמנו לאירוע, ואם אנחנו עורכים את האירוע בבית או בעסק, בין אם אנחנו מזמינים אוכל מוכן ובין אם אנחנו מזמינים הפקה מלאה של חברת קייטרינג, הרי שמבין כל עלויות שנידרש אליהן, עלות השכרת שירותי קייטרינג הם הכי משמעותיים.

 

מאמר זה יחולק ל-3 חלקים:

 • חלק אחד יעסוק בשאלה כיצד נהוג, בדרך כלל לקבוע עלות שירותי קייטרינג.
 • חלק שני יבחן את הנקודה על מה גובות חברות קייטרינג עלויות.
 • והחלק השלישי יבחן את העלויות על פי אירועים שונים.

כיצד נוהגים לקבוע עלות שירותי קייטרינג

יש שתי אופציות עיקריות כיצד חברות קייטרינג מחליטות לגבות עלות על שירותיהן.

 1. אופציה אחת מתייחסת לתשלום על פי כמות אורחים מסוימת. כלומר, המארגנים דואגים לומר לחברה כמה אורחים אמורים להגיע, כך יודעים כמה מנות להכין ועל בסיס זה קובעים את המחיר.
  שיטה זו טובה לארוחות משפחתיות, מפגשים עסקיים או אירועים בהם ברור מה תהיה כמות האורחים.

 2. אופציה שנייה, לקבוע סכום על פי כמות מסוימת, אם כמות האורחים עולה מעל למה שסוכם, אז עלות המנה יכולה לרדת או לעלות (בהתאם למה שמסוכם מראש).
  הכוונה היא לא לקבוע סכום מסוים, על מנת שלא יהיה צורך להגביל את כמות האורחים. זה מתאים בעיקר לאירועים גדולים, שמחות משפחתיות מסוגים שונים.
  כל חברה נוהגת אחרת, כאשר יש חברות שגם מגדירות סכום מנה באופן מסוים, בלי קשר לכמות האורחים שאמורה להגיע אל האירוע.

על מה חברות קייטרינג גובה כסף

על פניו זה נראה הגיוני, כל חברה גובה סכום כסף מסוים על המנה שהיא מוציאה לשולחן. אך זה לא מדויק. החברה לא גובה כסף על המנה עצמה, אלא על סועד.
מסיבה מאוד פשוטה, החברה לא יכולה לדעת כמה מנות הסועד יאכל, מצד שני אם מחליטים לעשות מזנון ולא להגיש לשולחן, אז ייתכן שהסועד יאכל יותר ממנה אחת. במובן הזה, יש כאן רווח למארגני האירוע.

מעבר לכך, החברה גובה כסף על כלל האלמנטים שהיא מציעה למארגני האירוע, קרי, היא גובה כסף על מלצרים, על חומרי גלם, בישול, וכן על המנות עצמן. המחיר אותו המארגנים משלמים פר סועד, מגלם בתוכו את כל האלמנטים הנ"ל.
בסופו של דבר הסכום שהחברה תקבל על שירותיה, אמורים להתחלק על פי שיקוליה, בין האלמנטים השונים שהצגנו ובין אלמנטים אחרים.

צריך לומר בהקשר זה, שאם מחליטים על תוספות מסוימים, שינויים ייחודים ועוד, אז סביר להניח שמחיר המנה תעלה באופן מסוים.  למשל, אם אנחנו רוצים להוסיף מנות צמחוניות, מנות טבעוניות, מנות מסוימות ייחודיות עבור אורחים ספציפיים ועוד, אז הסכום כאמור אמור לעלות.

 

עוד נקודה שחשוב להדגיש, יש פער בין מנות בשריות לחלביות, בדרך כלל מנות בשריות יעלו יותר, אך זה לא מחייב. חשוב לציין, לא בכל מקום ניתן להגיש אוכל חלבי ולא כל חברה מתעסקת בכך.

מחירון קייטרינג על פי אירועים

אנחנו נציג בקצרה אירועים מסוימים ואת המחיר שתידרשו לשלם עבור כל אירוע. בכוונה לקחנו דוגמאות שונים של אירועים, על מנת לא להתבסס רק על מה שנפוץ ומוכר.

אירועי חתונה – בדרך כלל בחתונות נהגו לערוך תפריט שכולל, קבלת פנים, מנה ראשונה, עיקרית, קינוח, וכן תוספות שאמורות להיות על השולחן. המחיר ייקבע על פי סוג התפריט, כמות המנות כאמור, וכן כמות האופציות בקבלת הפנים, יש זוגות שמציעים 4-5 אופציות לאורחים שלהם ויש כאלה שיותר. באופן סביר, מנה לארוחה בחתונה אמורה לעלות בין 150 ל-300 שקל.

 

אירועי בר מצווה – בדומה לחתונה, גם כאן אנחנו נמצא מנות בקבלת פנים, מנות ראשונות, עיקריות וקינוח וכן תוספות לשולחן. ההבדל הוא שההיצע יהיה יותר נמוך. ובדרך כלל העלות תהיה בין 100 ל-250 שקל.

אירועי ברית מילה – במקרים רבים ההורים יעדיפו להשקיע רק בארוחה, כלומר מנה ראשונה, עיקרית וקינוח ותוספות, בעוד שהם יוותרו על קבלת הפנים. זה תלוי באופי האירוע. העלות תהיה בין 100 ל-200 שקל.

ארוחה חינה – כאן המחיר יכול להשתנות בהתאם לסוג האוכל שמוגש לאורחים. אם מדובר באוכל רגיל אז הסכום ינוע בין 100 ל-200 שקל, אם מדובר באוכל מסורתי של העדה, ייתכן והוא יהיה גובה יותר.

שבת חתן – מאחר ומדובר באוכל מוכן מראש (שכן האירוע נערך בשבת) ומאחר ומדובר אך ורק במנות ולא בכל מה שקשור למסביב, בין אם זה בישול במקום ובין אם זה צוות מלצרים, הרי שהסכום יהיה נמוך יותר וינוע בין 80 ל-130 שקל.

אזכרה – מדובר על אוכל מוכן מראש שניתן למשפחה לפני האירוע על מנת שתוכל לערוך ארוחה מיד אחריו. הסכום ינוע בין 50 ל-100 שקל. תלוי בסוג האוכל ובכמות.

אם אתם רוצים ליהנות מאוכל איכותי, כשר למהדרין, במחירים הרבה יותר טובים, אזי שאתם מוזמנים לפנות אל חברת קייטרינג מאמא וליהנות מאוכל מוכן לכל אירוע ב-43 שקל וכן בהפקה מלאה, קרי צוות מלצרים ותפריט איכותי ב-110 שקל.

תפריט לדוגמא- אוכל מוכן, מ-45 ש"ח

  מחיר מבצע החל מ- 45 ₪ למנה

  מינימום להזמנה - 30 מנות

  סלטים - 7 לבחירה

  חומוס הביתטחינה לבנוניתמטבוחה ביתיתז'עלוק - חציל קלוי טחוןכרוב לימון וחמוציותכרוב אדום במיונזקולסלואוסלק אדוםמסייר - חמוצי הביתסלט תפוחי אדמה במיונזסלט גזר חי חריףמלפפון בשמירחציל קלוי במיונזסלט ירקות ישראליעגבניות ים תיכוני - חריף וירוקפלפלים חריפים מטוגניםסלט תירס מקסיקניחציל מטוגן פיקנטיטבולה בירק ולימוןגזר מרוקאיפלפלים קלוייםקוביות בטטה בצ'ילי

  תוספות - 3 לבחירה

  אורז לבן / אדוםאורז לנטריה עם אטריותקוסקוס מרוקאימרק ירקות לקוסקוסתפוח אדמה אפוי בתנורנודלס אטריות - סיניזיתים מרוקאים פינקטיארטישוק פטריותשעועית מוקפצתירקות מוקפצים - תאילנדישעועית ירוקה ברוטב עגבניותאפונה וגזר ברוטב הבית

  עיקרי - 3 לבחירה

  סטייק פרגית על הגרילכרעיים עוף בתנורשניצלונים בשומשוםשניצל עוף (אמיתי)חזה עוף על האשקבב עגל מזרחיקציצות בשר ברוטב מזרחירוסטביף - בקר ברוטב טריאקי / חרדלקדרת בקר בסגנון מזרחי בתוספת חומוס - פיקנטיצלי בקר ברוטב השף כתף מס' 5 - בתוספת 5 ₪אסאדו אצבעות ברוטב השף - בתוספת 5 ₪פרגית ממולאת בבשר ופירות יבשים - בתוספת 10 ₪קוביות בשר ראש בתוספת חומוס פיקנטי - בתוספת 5 ₪

  מנות ביניים - 2 לבחירה בתוספת 15 ₪ למנה

  פילה מושט מרוקאידג טונה ברוטב מרוקאינסיכת הנילוס ברוטב חריימהפילה דג מטוגןקציצות דג ברוטב מרקשסלמון בעשבי תיבול - בתוספת 25 ₪פילה סלמון - ברוטב מרוקאי - בתוספת 25 ₪טורטיה עגל - רול ממולא בשרפאסטיה עוף ופירות יבשים - בתוספת 25 ₪מוסקה - חציל ממולא בשרמפרום תפוחי אדמה ממולא בשר ברוטב

  מטוגנים בתוספת 55 ₪ לקילו

  אגרולסיגרים בשרפסטלים תפוחי אדמהקובה בשר

  צמחוני / טבעוני

  פלפל ממולארול ירקותמאפה תפוחי אדמהלביבות תפוחי אדמהלביבות עדשים

  תוספות בתשלום

  פרנה - 3 ₪ לסועדלחמניה - 2 ₪ לסועדכלים חד פעמיים כולל מפות אלבד ומפיות - 9 ₪ לסועדשתייה קרה - 10 ₪ לסועדמשלוחים בכל הארץ בתוספת תשלום

  קינוחים

  חיתוכי מוס בטעמים - 60 יח' - 180 ₪מיני מיקס אישיים מיוחדים - 40 יח' - 230

  שם

  טלפון

  ספרו לנו על האירוע שלכם - לא חובה

   

   

   

   

   

  052-2346677

   שם

   טלפון

   ספרו לנו על האירוע שלכם - לא חובה

   הגלרייה שלנו

   דילוג לתוכן