לוגו חדש טעמים של מאמא בצבע לבן
קייטרינג לאירועים

מתי עדיף להזמין קייטרינג חלבי ומתי עדיף בשרי

מתי עדיף להזמין קייטרינג חלבי ומתי עדיף בשרי

קייטרינג לאירועים

 

עד לפני מספר שנים לא רבות, כשהיינו מחליטים לערוך אירוע, לא משנה איזה סוג של אירוע, היה ברור לנו שאנחנו נזמין קייטרינג בשרי. זה היה מה שמקובל, זה מה שהיה נהוג. גם אם היינו מחפשים סוגי קייטרינג אחרים, היה לנו הרבה יותר קשה למצוא מאחר ורוב החברות הציעו לנו תפריט בשרי ולא חלבי או אחר.

עם השנים זה השתנה, כפי שאנחנו יודעים. יותר ויותר חברות מציעות לנו היום שירותי קייטרינג עם תפריטים שונים ומגוונים, כולל תפריטי קייטרינג חלבי, ואפילו קייטרינג טבעוני הפך להיות דבר מאוד מקובל היום.

אנחנו במאמר זה מבקשים לדון בשאלה אשר לא מעט אנשים שמעוניינים לארגן אירועים מתלבטים בה, איזה קייטרינג להזמין, חלבי או בשרי ומתי נכון להזמין כל אחד מהם. כפי שאנחנו יודעים, לא במקרה יש את ההבחנה בין שני הסוגים, שכן אם אנחנו רוצים להגיש תפריט כשר (על פי דרישת רוב המקומות ומתוך רצון שכל האורחים שלנו יוכלו לאכול ממנו), אנחנו לא יכולים לערבב בשר וחלב ואנחנו צריכים לבחור בין השניים. כעת נבחן איזה קייטרינג מוטב לנו להזמין ומתי.

קייטרינג חלבי או בשרי?

מתי נזמין קייטרינג בשרי ומתי נזמין קייטרינג חלבי

ברמת העיקרון, קייטרינג חלבי אנחנו נרצה להזמין בשלושה מצבים עיקריים. המצב הראשון הוא, אם אנחנו יודעים שיש הרבה אורחים שאוכלים אוכל צמחוני ואנחנו רוצים לספק להם תפריט שהם יוכלו ליהנות ממנו בצורה מלאה, אז אנחנו נעדיף תפריט צמחוני על פני תפריט בשרי.

המצב השני הוא, אם נרצה להגיש תפריט עם קינוחים חלביים ולא פרווה. אז לא תהיה לנו ברירה להזמין קייטרינג חלבי.

המצב השלישי, כשאין שום סיבה מיוחדת, אנחנו פשוט מעדיפים תפריט חלבי על פני תפריט בשרי.

לעומת זאת, תפריט בשרי אנחנו בדרך כלל נזמין לאירועים גדולים, אירועים שיש הרבה אורחים שידועים בכך שהם צורכים בשר על בסיס קבוע, צריך להודות גם שתפריט בשרי יכול להתאים יותר לאירועים חורפיים, אירועים שנמשכים זמן רב ואנחנו לא רוצים שהאורחים שלנו יישארו רעבים.

 

תפריט חלבי – לאילו אירועים הוא יכול להתאים

כאמור, אנחנו נרצה להזמין קייטרינג חלבי לאירועים בהם אנחנו יודעים שיש אורחים רבים שצורכים תפריט צמחוני. אך אנחנו יכולים למצוא גם אירועים ספציפיים שתפריט זה יכול להתאים להם.

למשל, אם אנחנו עורכים אירוע שכולל ארוחות בוקר, בראנץ', או אירועי ערב קלילים, למשל, אירועי השקה, גאלה וכדומה, אז תפריט חלבי יתאים הרבה יותר מאשר תפריט בשרי. זה ישתלב יותר טוב עם מועד האירוע ועם אופיו.

כמו כן, אנחנו נרצה להזמין תפריט חלבי, אם אנחנו מחליטים לערוך אירוע בקיץ, בימים חמים. הרבה יותר הגיוני לאכול מתפריט כזה ולא מתפריט בשרי, שנחשב הרבה יותר כבד ומלא.

תפריט חלבי יכול להיות פתרון אידיאלי, אם אנחנו מחפשים שירותי קייטרינג שמציעים לנו אוכל מוכן להגשה ולא אוכל שצריך להכין במקום. אם למשל אנחנו עורכים אירוע בעסק, ורק מזמינים שירותי הגשה, שכל ההכנה מתבצעת לפני האירוע, אז אין טעם להזמין תפריט בשרי שדורש להכין את המנות בו במקום.

 

תפריט בשרי – לאילו אירועים הוא יכול להתאים

תפריט של קייטרינג בשרי יכול להתאים, כאמור, לאירועים גדולים, משמעותיים, חתונות, בר ובת מצוות, בריתות, אירועים שנערכים בצהריים או בערב, אירועים שהאורחים מגיעים בשביל לאכול, יש להם ציפייה לקבל תפריט עשיר וגדול, יש להם ציפייה לקבל מנות בשריות שונות, לכך הם מתכוננים, עבור זה הם משלמים אנחנו לא נרצה לאכזב אותם.

בשונה מתפריט חלבי, כאן מדובר על מנות שצריך להכין ולהגיש במקום ולכן אנחנו גם נוכל להגיש תפריט כזה במקומות בהם יש מטבח מסודר עם כל הציוד הנדרש לשם הכנת המנות בצורה אופטימאלית.

 

052-2346677

    שם

    טלפון

    ספרו לנו על האירוע שלכם - לא חובה

    הגלרייה שלנו

    דילוג לתוכן