לוגו חדש טעמים של מאמא בצבע לבן
קייטרינג לאירועים

הצ'קליסט השלם לארגון בת מצוה -מהצד של הילדה

הצ'קליסט השלם לארגון בת מצוה -מהצד של הילדה

קייטרינג לאירועים

 

אירוע בת מצווה הוא אירוע גדול ומרגש, הן עבור ההורים אך בוודאי עבור הילדה אשר חוגגת את הגעתה לגיל 12 במסיבה גדולה עם החברות והחברים לכיתה וכן עם בני משפחתה.
אירוע שכזה דורש לא מעט הכנות, מן הסתם, הן מצד ההורים והן מצד הילדה.

 

 

על פניו, נדמה, מי שאמור לארגן את האירוע ולהתכונן אליו בעיקר, אלה ההורים, הרי הם משלמים על האירוע והם גם אלה שמחליטים לגביו את רוב ההחלטות כיצד הוא ייערך וייראה. אך אנחנו יכולים להיות בטוחים, שגם הילדה צריכה להתכונן אליו בהתאם, וכן, שיש לא מעט דברים שאף על פי שההורים הם אלה שמשלמים ומחליטים, הרי שהם משתפים בהחלטה גם את ביתם, ועל כן היא צריכה להיות מוכנה לכך.

לפני שאנחנו נציג את הצ'קליסט לאירוע מצד הילדה, חשוב לומר, אירוע בת מצווה הוא לא מתחיל ונגמר רק בערב האירוע. מעבר להכנות אשר מתרחשות לאורך זמן מסוים, לאירוע נלווים עוד מספר גורמים ואירועים. למשל, צילומי בוק בת מצווה, צילום קליפ לקראת האירוע ועוד. גם אלו דברים שהילדה להתכונן אליהם.

רשימת צ'ק ליסט שכל ילדת בת מצווה צריכה להכיר לקראת האירוע

 1. אחרי שקובעים תאריך לאירוע ומחליטים על מקום, יש לערוך רשימת מוזמנים. לצד הרשימה של ההורים, הילדה צריכה להכין רשימה של כל מי שהיא רוצה להזמין, בין אם זה חברים לכיתה, תנועה, חוגים וכדומה.
 2. מה קונספט האירוע. על הילדה להחליט ביחד עם הוריה אם יהיה קונספט מסוים לאירוע ומה הוא יהיה. על פי הקונספט ייקבעו כל ההכנות לאירוע. זה כולל הזמנת ספקים וכדומה.
 3. ברגע שמחליטים על תקליטן מסוים, על הילדה להציע מוזיקה שהיא מעוניינת שתתנגן באירוע, זו צריכה להיות מוזיקה שהיא וחבריה מכירים ואוהבים.
 4. כאשר קובעים מי יהיה ספק הקייטרינג באירוע, צריך לקבוע מה יהיה התפריט שיוגש לאורחים. כאן הילדה צריכה לעזור לבחור מנות שיתאימו למוזמנים מטעמה. כאן צריך להדגיש את חברת קייטרינג מאמא שמספקת שירותי קייטרינג לאירועים ובפרט לבת מצוות, מדובר על ארוחות כשרות למהדרין, טעימות וייחודיות.
 5. אטרקציות לאירוע. היום כל אירוע שמיועד לילדים וילדות, ובפרט בת מצווה מכיל שורה של אטרקציות, משחקי מחשב, משחקי שולחן, פינות הפעלה ועוד. על הילדה לבחור מה הן האטרקציות המועדפות עליה ועל חבריה.
 6. לבוש. החלק האהוב ביותר על הילדה. היא צריכה להחליט מה היא רוצה ללבוש, איזו שמלה, איזה נעליים לנעול, וכמובן שיש את השאלה, עם אילו תכשיטים להגיע, איזה עיצוב לעשות לשיער. כל אחד מהדברים הנ"ל ייקבע, סביר להניח, ביחד עם האימא והאחיות.
 7. בוק בת מצווה. כמו שאמרנו אירוע בת מצווה הוא לא רק ערב המסיבה אלא יש צדדים נלווים, כמו צילומי בוק. הילדה צריכה להחליט אם היא מעוניינת בכך, איפה להצטלם, עם מי, עם אילו בגדים, וכל דבר אחר שקשור לנושא.
 8. קליפ בת מצווה. לצד הבוק המפורסם, כל ילדה רוצה לערוך קליפ מיוחד לפני האירוע, קליפ אותו היא תציג במהלכו. לשם כך, היא צריכה להחליט מה ללבוש, איזה שיר היא תבצע, איפה לצלם את הקליפ ועם מי.
 9. ברכות. לפני האירוע על הילדה לכתוב ברכה מסוגננת וייחודית שתציג בצורה יפה ומרשימה את מה שהיא חשה כלפי האירוע וכלפי משפחתה וחבריה.
 10. הזמנות ומתנות. חלק נוסף שהילדה צריכה לקחת בו חלק הוא כיצד יעוצבו ההזמנות לאירוע ואילו מתנות מזכרת היא תעניק לאורחים שלה. כמובן שכל זה ייקבע ביחד עם בני משפחתה.

 

לסיכום, כל ילדה שרוצה לחגוג בת מצווה בצורה יפה ומרשימה, צריכה לערוך לעצמה צ'קליסט של כל הדברים אשר עליה לבצע וכמובן לעשות אותם, עד מועד האירוע.

 

052-2346677

  שם

  טלפון

  ספרו לנו על האירוע שלכם - לא חובה

  הגלרייה שלנו

  דילוג לתוכן