קייטרינג טעמים של מאמא
קייטרינג טעמים של מאמא
קייטרינג טעמים של מאמא

קייטרינג לכל סוגי האירועים    -   אוכל מוכן לפרטיים ומוסדות    -   ביתי וטעים

קייטרינג טעמים של מאמא

אירוע באשדוד? צריכים קייטרינג איכותי בהשגחת בד"ץ וכדאי שלא יהיה יקר. קייטרינג מאמא עונה על כל הדרישות ויותר. קייטרינג איכותי עם אוכל טרי יום יום בכשרות מהודרת של בד"ץ יורה דיעה של הרב מחפוד. והמחיר? ממש אטרקטיבי!

תפריט לדוגמא

האפשרויות שלנו
תוכלו להזמין אצלנו מנות בלבד, כלומר, אנחנו מביאים את האוכל ואתם דואגים לחלוקה. אופציה נוספת אם אתם מעוניינים להקל על עצמכם את העבודה, היא להזמין קייטרינג בהפקה מלאה. במקרה כזה אנחנו נדאג להפיק לכם אירוע שלם מ א' ועד ת': סידור שולחנות, עריכה, הגשה, וניקיון בסוף הערב. בקיצור, אנחנו עובדים ואתם נהנים מאירוע בראש שקט.
כשרות
קייטרינג מאמא מספק שירותי אוכל מוכן לכל סוגי האוכלוסייה, מכיון שכך, ההחלטה להחזיק בתעודת כשרות של הרב מחפוד הייתה ברורה – אנחנו רוצים שכולם יוכלו להזמין אצלנו ללא חשש. אצלנו המשגיח עומד כל היום ומוודא שמוצרי הגלם מגיעים עם השגחה מהודרת והכנת התבשילים נעשית לפי כל כללי ההלכה המחמירים. (כפי שקבע הרב מחפוד שליט"א). הכשרות המהודרת של המטבח שלנו הביאה לעובדה שחלק נכבד מלקוחותינו הגיע אלינו בזכותה ונשאר בגלל הטעם והאיכות. אתם מוזמנים להתקשר כבר עכשיו אלינו ולבצע את ההזמנה לאירוע.
האירועים שלנו
מאמא נמצאת בשוק הקייטרינג כ 25 שנים. מטבע הדברים במהלך השנים סיפקנו שירותי קייטרינג לכל מגוון האירועים האפשרי: שבת חתן, בר מצווה, חתונה, סעודות מצווה, ברית, מסיבות וכו'. לכן כאר אתם מזמינים אצלנו קייטרינג לאירוע, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהאוכל יגיע חם וטרי ובזמן. שהשרות יהיה מעולה! ובכלל שהאורחים יהיו מרוצים ואתם תוכלו להיות רגועים.
אירועים באשדוד והסביבה
קייטרינג מאמא נותן שרות בכל הארץ ובפרט באשדוד והסביבה. אם אתם גרים ברובע ו' או ברובע א' או בסיטי הבחירה בנו מובנת מאליה. אנחנו מגיעים לכל מקום ומעניקים את האוכל הטוב ביותר במחיר שווה לכל נפש.
להזמנות חייגו אלינו

קייטרינג מאמא אוהב את קהל לקוחותיו באשדוד. אצלנו במאמא אנחנו מאמינים באוכל טרי ושירות נהדר. עם מרכיבים טריים יום יום, תוספות, סלטים מפנקים ומלצרים אדיבים וחייכינים- הכל מושלם. תנו לנו לדאוג לכם. התקשרו עוד היום והתעניינו לגבי מבצעי העונה שלנו. תרוויחו, בדוק !

05-22346677

גם אתם רוצים אירוע שכולם ידברו עליו?
צרו איתנו קשר כאן

שם

שם

דוא"ל

טלפון

תאריך האירוע

סוג האירוע

מספר מוזמנים

עיר

ספרו לנו על האירוע שלכם (לא חובה)

ספרו לנו על החוויה שלכם!

ספרו לנו על החוויה שלכם!

5.0 | (83)

נהניתם משירותי הקייטרינג שלנו?
נשמח אם תדרגו אותנו כך שגם אחרים יהנו.