קייטרינג בראנץ

קייטרינג בראנץ

קייטרינג לאירועים - קייטרינג מאמא

בא לכם להגיש באירוע שלכם מזנון בסגנון בראנץ? קייטרינג מאמא ישמח להכין עבורכם את המזנון ואתם תהיו פנויים ליהנות מהאירוע שלכם.

קייטרינג בראנץ מושלם לרבות הגשה והכל כלול. במבצע!  ב- 75 ₪ למנ ומנות אוכל מוכן  החל מ- 45 ₪ למנה.

קייטרינג מאמא נמצא עם הפנים קדימה ומחפש כל הזמן לספק ללקוחות הישראלים את מגוון סגנונות של קייטרינג לאירועים שונים. האירועים של היום הם לגמרי לא מה שהיה לפני עשור. בעבר, האוכל באירועים הוגש באופן אישי לכל סועד, ומלבד הסלטקייטרינג בראנ'ץים שהם הוגשו בצלחות מרכזיות עבור כולם, הוגשה כל מנה כולל התוספות לסועד באופן אישי. מובן שדבר זה דרש מהמלצרים לטרוח עבור הכנת כל מנה ומנה והגשתה לכל אורח באופן פרטני. כיום, מוגש האוכל כמעט כולו על הבר וכל אורח יכול לגשת ולבחור במנה האהובה עליו ובכמות הדרושה לו.

בכך אתם מרוויחים מספר דברים:

 • בהגשה אישית של כל אחד לעצמו יכול כל אורח לבחור מהמגוון שנמצא על הבר את המנה המתאימה לו.קייטרינג בראנץ מציע את הסגנון הקליל והטעים שאהוב על כולם.
 • כאשר ההגשה נעשית באופן כזה, אין אוכל שהיה על השולחנות בקערות מרכזיות ושייזרק לפח לאחר הסעודה. המנות שעל הבר נשארות נקיות ואסתטיות ואין זריקה של אוכל לפח.
  • אנשים שנמנעים ממאכלים מסוימים, אם זה מטעמי בריאות או אורח חיים צמחוני, מעדיפים את ההגשה באופן הזה המאפשר להם את הבחירה בין סוגי המזון השונים את המתאימים להם כאשר הם יכולים להרשות לעצמם להתכבד במנה נוספת מבלי שתיגרם להם אי נעימות.

קייטרינג מאמא ישמח להכין גם עבורכם את הקייטרינג הייחודי של האוכל הטעים והקליל -בראנץ. האורחים ישבחו ויהללו אתכם על הבחירה המוצלחת והטעימה שהותירה בפיהם טעמים ערבים במיוחד. אז אם אתם מעוניינים במנה שונה מהמקובל ובטעמים חדשים שעדיין לא הכרתם, לכו על קייטרינג בראנץ.

למה דווקא בקייטרינג מאמא?

קייטרינג מאמא מכין עבורכם אוכל הכי טרי מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ומבלי להתפשר עד הפרט הקטן ביותר.

קייטרינג מאמא מציע את השירות בכל מקום ונקודה בארץ ואף מציע לכם רעיונות מעניינים בהם תוכלו לחגוג אירוע הכי מדהים שיכול להיות. וכמעט שכחנו לציין את המחירים הנוחים שרק בקייטרינג מאמא תוכלו למצוא.

 

 

 

 

מחיר קייטרינג

מחיר קייטרינג אוכל בייתי מוכן לכול סוגי האירועים כגון בראנץ הזמן ב- 45 ₪ למנה קייטרינג לאירועים בהפקה מלאה בהפקת אירועים לחברות רק ב- 90 ₪ למנה.

מחיר קייטרינג

052-2346677

הגלרייה שלנו

  שם

  טלפון

  ספרו לנו על האירוע שלכם - לא חובה

  דילוג לתוכן