טיפים לבישול לאבא הטרי - קייטרינג מאמא
לוגו קייטרינג טעמים של מאמא
הדרך הקלה לאירוע מוצלח - קייטרינג טעמים של מאמא
קייטרינג כשר בהשגחת הרב מחפוד

קייטרינג לכל סוגי האירועים  –  אוכל מוכן לפרטיים ומוסדות  –  ביתי וטעים

הגלרייה שלנו

טיפים לבישול לאבא הטרי

catering-teamim-of-mama (557)

טיפים לבישול לאבא הטרי

במהלך השנים התרגלנו לחשוב, שרק אימהות נוהגות לבשל לילדים שלהם. ככה הרגילו אותנו לחשוב,  בין אם זה בבית ובין זה בחוץ, בין אם זה בתקשורת, בקולנוע, בטלוויזיה, בספרות ובכל מקום אחר.

אך עם השנים אנחנו יכולים לראות שינוי ניכר בתחום זה.

 

יותר ויותר גברים לומדים לבשל והרבה יותר גברים מבשלים לילדים שלהם. גם אם החלוקה עדיין איננה שווה לגמרי, אנחנו כן יכולים לראות שינוי ניכר בחלוקת העבודה, יותר גברים מבשלים, בין אם זה לילדים, לבנות הזוג או אפילו לעצמם.

מדוע יותר גברים מבשלים היום מאשר בעבר?

אפשר להסביר את השינוי במצב, בכמה נקודות:

ראשית, יותר אימהות יוצאות לעבוד היום מאשר בעבר. מה שאומר שילדים, בנים ובנות, כבר לומדים לבשל בגיל צעיר יחסית. אם בעבר האימהות נשארו בבית ובישלו לילדים שלהם, היום זה כבר לא כך.

שנית, מאחר ויותר נשים יוצאות לעבוד, האבות צריכים לחלק חלק בעבודות הבית, בין היתר בבישול.

שלישית, היום הנושא של שוויון בנטל העבודות בבית הרבה יותר דומיננטי מאשר בעבר. נשים לא מוכנות לעשות הכל בבית (ובצדק), וגם גבירם מכירים בכך שעליהם ליטול חלק פעיל בכל מה שקשור לעבודות שונות, כולל עבודות בישול.

ארבע, צריך להודות, תוכניות הבישול עשו את שלהן. יותר ויותר גברים צופים בתוכניות בישול, לומדים כיצד לבשל, ומבשלים בעצמם.

חמש, סביר להניח שעצם זה שיש היום הרבה יותר אפשרויות להכנת אוכל בצורה פשוטה, מהירה וקלה, מושכת לא מעט גברים לבשל בעצמם. יש להם זמן לכך, והרבה פעמים הם פשוט נדרשים לעשות כך.

 

כיצד ומתי אבות יכולים לעזור בבישול ארוחות לילדים?

אולי זה יפתיע לא מעט גברים, אך בכל מה שקשור לארוחות לילדים, אבות יכולים לעזור כבר מהתחלה, מהשלב בו הילד יכול להתחיל לאכול אוכל מוצק. הוא לא צריך לחכות שהאימא תבקש ממנו לעזור והוא לא צריך להשאיר לה את כל מלאכת ההכנה.

אפשר לומר שזה בהמשך לכך שבכל השלבים מהלידה עד אז, על האבא לקחת חלק פעיל בתהליך הטיפול של הילד. בין אם זה אומר להרדים אותו, לקלח, להלביש, לשחק, לטייל, לדאוג לו, להוריד כמה שיותר את הנטל מהאימא. בוודאי אם האימא מתמודדת עם קשיים מסוימים אחרי הלידה, על האב לזהות אותם ולדעת כיצד להקל עליה.

 

בקשר לאוכל, הרי שהוא יכול להכין לו ארוחות כפי שהילד אמור לאכול, בהתאם לגיל שלו. כמובן שהוא צריך לדעת מה מותר לילד לאכול ומה אסור, מה הוא יכול להכין לו ומאילו חומרים, ומה אסור להכין לו.

 

ומה עושה מי שלא יודע לבשל?

גברים שעדיין לא יודעים לבשל, יכולים תמיד להשתמש בגורמים חיצוניים שיכולים לעזור להם.

בשלב מסוים, אפשר להשתמש בשירותי קייטרינג חיצוניים שמגישים אוכל מוכן. למשל, קייטרינג מאמא מספק מנות מוכנות לארוחות צהריים וערב. כך שאם האימא עובדת או נסעה, אפשר להזמין אוכל מהקייטרינג ולהגיש אותו.

 

052-2346677

  גם אתם רוצים אירוע שכולם ידברו עליו?
  צרו איתנו קשר כאן

  שם

  שם

  דוא"ל

  טלפון

  תאריך האירוע

  סוג האירוע

  מספר מוזמנים

  עיר

  ספרו לנו על האירוע שלכם (לא חובה)

  ספרו לנו על החוויה שלכם!

  5.0 | (83)

  נהניתם משירותי הקייטרינג שלנו?
  נשמח אם תדרגו אותנו כך שגם אחרים יהנו.

  הגלרייה שלנו