fbpx

טיפים לבישול לאבא הטרי

דף הבית » טיפים לבישול לאבא הטרי
קייטרינג לאירועים

טיפים לבישול לאבא הטרי

במהלך השנים התרגלנו לחשוב, שרק אימהות נוהגות לבשל לילדים שלהם. ככה הרגילו אותנו לחשוב,  בין אם זה בבית ובין זה בחוץ, בין אם זה בתקשורת, בקולנוע, בטלוויזיה, בספרות ובכל מקום אחר.

אך עם השנים אנחנו יכולים לראות שינוי ניכר בתחום זה.

 

יותר ויותר גברים לומדים לבשל והרבה יותר גברים מבשלים לילדים שלהם. גם אם החלוקה עדיין איננה שווה לגמרי, אנחנו כן יכולים לראות שינוי ניכר בחלוקת העבודה, יותר גברים מבשלים, בין אם זה לילדים, לבנות הזוג או אפילו לעצמם.

מדוע יותר גברים מבשלים היום מאשר בעבר?

אפשר להסביר את השינוי במצב, בכמה נקודות:

ראשית, יותר אימהות יוצאות לעבוד היום מאשר בעבר. מה שאומר שילדים, בנים ובנות, כבר לומדים לבשל בגיל צעיר יחסית. אם בעבר האימהות נשארו בבית ובישלו לילדים שלהם, היום זה כבר לא כך.

שנית, מאחר ויותר נשים יוצאות לעבוד, האבות צריכים לחלק חלק בעבודות הבית, בין היתר בבישול.

שלישית, היום הנושא של שוויון בנטל העבודות בבית הרבה יותר דומיננטי מאשר בעבר. נשים לא מוכנות לעשות הכל בבית (ובצדק), וגם גבירם מכירים בכך שעליהם ליטול חלק פעיל בכל מה שקשור לעבודות שונות, כולל עבודות בישול.

ארבע, צריך להודות, תוכניות הבישול עשו את שלהן. יותר ויותר גברים צופים בתוכניות בישול, לומדים כיצד לבשל, ומבשלים בעצמם.

חמש, סביר להניח שעצם זה שיש היום הרבה יותר אפשרויות להכנת אוכל בצורה פשוטה, מהירה וקלה, מושכת לא מעט גברים לבשל בעצמם. יש להם זמן לכך, והרבה פעמים הם פשוט נדרשים לעשות כך.

 

כיצד ומתי אבות יכולים לעזור בבישול ארוחות לילדים?

אולי זה יפתיע לא מעט גברים, אך בכל מה שקשור לארוחות לילדים, אבות יכולים לעזור כבר מהתחלה, מהשלב בו הילד יכול להתחיל לאכול אוכל מוצק. הוא לא צריך לחכות שהאימא תבקש ממנו לעזור והוא לא צריך להשאיר לה את כל מלאכת ההכנה.

אפשר לומר שזה בהמשך לכך שבכל השלבים מהלידה עד אז, על האבא לקחת חלק פעיל בתהליך הטיפול של הילד. בין אם זה אומר להרדים אותו, לקלח, להלביש, לשחק, לטייל, לדאוג לו, להוריד כמה שיותר את הנטל מהאימא. בוודאי אם האימא מתמודדת עם קשיים מסוימים אחרי הלידה, על האב לזהות אותם ולדעת כיצד להקל עליה.

 

בקשר לאוכל, הרי שהוא יכול להכין לו ארוחות כפי שהילד אמור לאכול, בהתאם לגיל שלו. כמובן שהוא צריך לדעת מה מותר לילד לאכול ומה אסור, מה הוא יכול להכין לו ומאילו חומרים, ומה אסור להכין לו.

 

ומה עושה מי שלא יודע לבשל?

גברים שעדיין לא יודעים לבשל, יכולים תמיד להשתמש בגורמים חיצוניים שיכולים לעזור להם.

בשלב מסוים, אפשר להשתמש בשירותי קייטרינג חיצוניים שמגישים אוכל מוכן. למשל, קייטרינג מאמא מספק מנות מוכנות לארוחות צהריים וערב. כך שאם האימא עובדת או נסעה, אפשר להזמין אוכל מהקייטרינג ולהגיש אותו.

 

052-2346677

  שם

  טלפון

  ספרו לנו על האירוע שלכם - לא חובה

  קייטרינג מאמא
  4.8
  מבוסס על 147 ביקורות
  powered by Google
  Adi FuchsAdi Fuchs
  08:28 20 Dec 21
  ארוחה לשלושים איש. המחיר היה מצויין. האוכל הגיע בשליחות מראשון לציון אל פתח תקווה - חם, טרי ובזמן. כולם היו מרוצים ושאלו מי הקייטרינג. סיפרתי להם ואני מספר גם לכם.
  שלום וויזגןשלום וויזגן
  09:30 16 Dec 21
  הזמנו את הקייטרינג לשמחת בר מצווה.הגיעו צוות מלצרים עם האחראי שלהם שניאור שדאג שהכל יהיה במקום ובזמן.היה ממש מצוין.למרות שנפתחו רזרבות מעל המוזמן עדיין היה אוכל בשפע.תודה רבה.ניפגש בשמחות!
  Raphael RaitonRaphael Raiton
  17:37 07 Nov 21
  אלופים בשירות באיכות ובכמות, כבר כמה שנים שאנחנו משתמשים בהם לצורך אירוח סעודת שבתות קהילתיות, והכל ממש גורמה
  Amir ZippinAmir Zippin
  11:40 07 Nov 21
  הזמנו אוכל ל-7 ברכות, קיבלנו כמויות בשפע !!! אוכל טעים , עזרה בבחירת התפריט וממליצים בחם !
  שימרית כהןשימרית כהן
  21:39 06 Nov 21
  הזמנתי לארוע בשטח פתוח .האוכל הגיע בזמן עם שליח ,נקי ,מזמין ובשפע .לא הפסיקו להחמיא על האוכל .ישר כח ליניב בעל הקייטרינג שליווה אותי וכיוון אותי באוכל שמתאים לשטח פתוח .
  js_loader

  הגלרייה שלנו

  דילוג לתוכן