לוגו חדש טעמים של מאמא בצבע לבן
קייטרינג לאירועים

יתרונות קייטרינג לאירוע קטן בבית

יתרונות קייטרינג לאירוע קטן בבית

קייטרינג לאירועים - קייטרינג מאמא

 

 

בזמן שאנחנו שומעים לא מעט על אירועים גדולים או קטנים אשר נערכים באולמות וגני אירועים, הרי שיש לא מעט אנשים אשר בוחרים לערוך דווקא אירועים קטנים בבית שלהם, אירועים שמיועדים לקרובי משפחה וחברים קרובים, אירועים אשר נוהגים לסמל מועדים ותאריכים ייחודים, אך לא כאלה שנהוג לחגוג בצורה נוצצת וגדולה.

כך למשל, אנחנו יכולים למצוא אירועים כגון ימי הולדת, ימי נישואין, אירוע מיוחד לרגל ביקור קרובים מחו"ל או אירוע פרידה לפני מעבר מחו"ל, וכן לא מעט משפחות נוהגות לחגוג אירועים כמו ברית או בריתה בבית עם קהל מצומצם, במקום לערוך אירועים באולם או במקומות דומים.

 

מה צריך בשביל לערוך אירוע בבית?

על מנת לערוך אירוע קטן בבית, יש להיעזר כפי שאנחנו יכולים להניח, בשירותי קייטרינג. אנחנו לא יכולים לערוך אירוע כזה מבלי להגיש אוכל לאורחים שלנו, רצוי כמובן שזה יהיה אוכל איכותי ומגוון, אוכל אשר עשוי מחומרי גלם איכותיים, אשר האורחים שלנו ייהנו לאכול אותו.

בחלק הבא של המאמר, נציג מספר נקודות שיסבירו מדוע משתלם להזמין שירותי קייטרינג לאירוע קטן בבית ולא לבחור באופציות אחרות, דוגמא הכנה עצמית או הזמנת שירות משלוחים ממסעדה כזו או אחרת.

לפני שנציג את הנקודות, חשוב להזכיר שהכל נכון בהנחה ואנחנו מזמינים שירות קייטרינג מקצועי, מנוסה, אמין ואיכותי. לשם כך, אנחנו מזמינים אתכם להזמין את השירות של חברת קייטרינג מאמא, קייטרינג ברמה גבוהה, שמציע תפריט עם מגוון רחב של מנות, כשרות למהדרין שכל האורחים שלנו יכולים ליהנות מהן.

 

מדוע משתלם להזמין שירותי קייטרינג לאירוע בבית

 • פחות עבודה – הסיבה העיקרית ללא ספק היא, הזמנת שירותי קייטרינג לאירוע ביתי מוריד מאיתנו הרבה עבודה, מוריד איתנו הרבה לחץ. אנחנו לא צריכים לחשוב מה להכין, אנחנו לא צריכים לבשל,

  אנחנו גם לא צריכים להכין את כל הכלים לארוחה. החברה מספקת לנו את כל המנות מוכנות עם כל הציוד הנדרש.
 • מגוון רחב ואיכותי – לא משנה כמה טוב ואיכותי אנחנו מבשלים, חברת קייטרינג תוכל להציע לנו הרבה תפריט רחב יותר עם הרבה מאוד אפשרויות, ברמה גבוהה. בין אם זה בישול ביתי ובין אם זה בישול גורמה.
 • חומרי גלם ברמה גבוהה – חברת קייטרינג מכינה מנות שונות מחומרי גלם איכותיים. השפים של החברה יודעים בדיוק איפה לקנות אותם ועוד במחירים סבירים.
 • לא צריך לנקות – כל מי שאירח אי פעם אורחים לארוחה, יודע עד כמה זה לא נעים לראות את ערימת הכלים בכיור מחכה לנו שנבוא לשטוף אותם. ובכן, אם אנחנו מזמינים שירות קייטרינג לאירוע בבית, אנחנו חוסכים מאיתנו את כל זה.
 • שירות הגשה – אם אנחנו מעוניינים, החברה תספק לנו גם שירות הגשה, קרי מלצרים, וכך אנחנו נוכל להתפנות בשביל לארח את האורחים שלנו, להיות איתם כל הזמן וליהנות מהאירוע שלנו.

 

 

 

 

052-2346677

  שם

  טלפון

  ספרו לנו על האירוע שלכם - לא חובה

  הגלרייה שלנו

  דילוג לתוכן